Arma Trak

olalija

Član
Učlanjen(a)
30 Avg 2010
Poruka
1.278

Optimista

Član
Učlanjen(a)
25 Dec 2009
Poruka
282
@mikulaš
U svaka cast, ovo je odlicno, a primenljivo i na druga traktore

@bojcetic
Bojane, zato sam i napisao da samo ugradis slavinu na crevo, kada je zavrnes nema cirkulacije tecnosti ka grejacu i stvar resena najveci deo godine.
U periodu kada je grejanje potrebno odskrines malo slavinu, a na komandama klime se boris sa podesavanjem

mikulaš

Član
Učlanjen(a)
4 Feb 2010
Poruka
937
Mikulaš treba mu toliki alat?Tu može za komplet generalnu da se ubaci.
Matiću nije to samo alat za traktor :) . Ja takve kutije za alat imam napravljene na svim mojim traktorima, jel nevolim ništa da držim razbacano po kabini, u tu kutiju stavljam osim alata koji treba i za priključne mašine i piće i hranu ...

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
3.293
Jel nabacuje vodu ili prašinu unutar kutije za alat, pošto je baš između prednjeg i zadnjeg točka?

ratatatui

Član
Učlanjen(a)
30 Mar 2018
Poruka
1.739
За колегу микулаш супер је кутија, само ми се чини овако са слике да није то малко ниско постављено,мислим да не закачиш у вагашу или томе сл. на терену

mikulaš

Član
Učlanjen(a)
4 Feb 2010
Poruka
937
Ajde stavi još koju sliku. Malo su i mutne. Lepa ideja!
Imam samo ove slike što imam u mobilnom, slikaću pa ću ti sutra poslati .
.
Evo još jedne kutije nameštene na Armatraku, u ovu stane semenski kukuruz za celodnevnu setvu :)

Poslednja izmena:

mikulaš

Član
Učlanjen(a)
4 Feb 2010
Poruka
937
За колегу микулаш супер је кутија, само ми се чини овако са слике да није то малко ниско постављено,мислим да не закачиш у вагашу или томе сл. на терену
Nije nisko , na istoj je visini gde su bile i stepenice.

markojx

Član
Učlanjen(a)
2 Mar 2016
Poruka
1.305
Uradjen prvi servis na Armi 704 zamena ulja u motoru 10 l,ulje u prednjem trapu 7 l, i dosuto ulje u hidraulik 5 l zbog zamene filtera hidraulike ,svi filteri zamenjeni ,ulja su Шел ,sve ukupno 33360 din

pantelija1

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2012
Poruka
808
Da li mi moze neko reci kako da smanjim brzinu dizanja i spustanja poluga?Da li postoji ventil za regulaciju protoka ulja i gde jer mi jako brzo spusta sejalicu da ne kazem Tresne.Bojim se da mi ne popadaju semena sa ploca prilikom sejanja?

pantelija1

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2012
Poruka
808
Reseno,pored sedista ima prozorce koje se otvara i dole ima dva leptira na taj do tocka moze da se smanji protok navija se kao sraf,levi na slici...mozda nekom zatreba

Послато са ZTE BLADE A0622 помоћу Тапатока

Vrh