Arma Trak

Nije valjda manja buka u rakovici, radio sam sa 558 sa kabinom to je stvarno kanta u odnosu na kabinu na armi sto se tiče buke vibracija i što kažu "ujanja".
 
Nije valjda manja buka u rakovici, radio sam sa 558 sa kabinom to je stvarno kanta u odnosu na kabinu na armi sto se tiče buke vibracija i što kažu "ujanja".
Ne nije manja buka u Rakovici već na snimku se ne može oceniti kolika je to buka. Od Rakovice Arma nije bučnija ali sam ja npr vozio traktor sa čovekom koji je vlasnik i dok sam vozio razgovarali smo višim tonom nego što sam ja to očekivao, dok sam vozio Deutz 4080.4E moglo da se normalnije razgovara, a u lamborghini spire 80 je bilo još bolje, toliko dobro da mi je taj nivo buke najprihvatljiviji. Iz ovog što pišem uopšte ne znači da je Arma loša i nije ispala iz konkurencije za kupovinu (vadi je sirova snaga) već ja to naglas sa vama vagam kakvu odluku da donesem.
 
Gume kupis na trzistu koje god pozelis. Ja sam uzeo zadnje 12.4r38 za prskanje/spartanje.
Inace se slazem da kod traktorskih motora euro norme su donele povecanu potrosnju. Kod kamiona je to bio slucaj pa su sada uspeli vratiti na normalno. Moj perkins 83ks trosi spram opterecenja. U lakim poslovima je manji potrosac od Euro 3, a u teskim je ustrojen po meni. Kad vuce pronarke oseti breg pre nego ga ja vidim. Dok rusic 820 preleti preko mosta. Probacu na 1000 sati pumpu dole da se nasteluje koliko moze da se izvuce snage iz nje i provera dizni.
Pumpa je Delphi rotaciona?
 
Ne nije manja buka u Rakovici već na snimku se ne može oceniti kolika je to buka. Od Rakovice Arma nije bučnija ali sam ja npr vozio traktor sa čovekom koji je vlasnik i dok sam vozio razgovarali smo višim tonom nego što sam ja to očekivao, dok sam vozio Deutz 4080.4E moglo da se normalnije razgovara, a u lamborghini spire 80 je bilo još bolje, toliko dobro da mi je taj nivo buke najprihvatljiviji. Iz ovog što pišem uopšte ne znači da je Arma loša i nije ispala iz konkurencije za kupovinu (vadi je sirova snaga) već ja to naglas sa vama vagam kakvu odluku da donesem.
Узми ти у обзир хатат ако већ гледаш турске тракторе.Дуже су на тржишту,члан Мимс има 2,мислим да и Горан Г. има 2.
 
Узми ти у обзир хатат ако већ гледаш турске тракторе.Дуже су на тржишту,члан Мимс има 2,мислим да и Горан Г. има 2.
Gledao sam negativne komentare i iskustva u pogledu kvarova, cene popravki i brzine servisa. Agrotech je prodao u ovih par godina mnogo traktora. Njih moraju da održavaju i servis će da živi. Kod Deutz a su mi rekli da na 50rs najavim servis (a ja pomislio zašto ne odmah na 0 sati). Hattata ima ali ima i negativnih iskustava zato stoji po strani.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Meni je nekako tu arma najbolja opcija i zbog servisa i po kvalitetu.Basak su dobri ali ovde nemaju neko misljenje o rti kompaniji koliko sam procitao na forumu.
 
Meni je nekako tu arma najbolja opcija i zbog servisa i po kvalitetu.Basak su dobri ali ovde nemaju neko misljenje o rti kompaniji koliko sam procitao na forumu.
Da li ima neko ili da znate nekoga da je kupio i da mu je skoro isporucen Basak?
Brat kupio 110ks i vec dva meseca nikako da isporuce.
Ne znam bas detalje pa necu da komentarisem o cemu je rec ali izgleda da ga vozaju vamo tamo sa obecanjima.

Izvinjavam se na postu van teme.
 
Da li ima neko ili da znate nekoga da je kupio i da mu je skoro isporucen Basak?
Brat kupio 110ks i vec dva meseca nikako da isporuce.
Ne znam bas detalje pa necu da komentarisem o cemu je rec ali izgleda da ga vozaju vamo tamo sa obecanjima.

Izvinjavam se na postu van teme.
Druze sve dok nisam pozvao i trazio direktora vozali me za traktor u vezi isporuke,stigao je odmah posle dva dana,a do tada za neki dan,te na carini je pa ovo,ovo dok ne popizdis.. ja imam od 110ks Basak i veruj mi neka bude uporan i da zove stalno

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Kod nas u selo stigle 2 Arme od 110 ks,novim vlasnicima neka je sa srecom,i da ih dobro sluze. Pored ove dve ,ima jos dve ,jedna od 103 ks i cini mi se od 50 ks, a imamo i jednog Basaka 2060 ,bas lepi traktori. Dok je uzeto ovih 5 turskih kupljen je samo jedan rus 892 nov,znaci turski traktori polako preuzimaju trziste Rusima
 
Druze sve dok nisam pozvao i trazio direktora vozali me za traktor u vezi isporuke,stigao je odmah posle dva dana,a do tada za neki dan,te na carini je pa ovo,ovo dok ne popizdis.. ja imam od 110ks Basak i veruj mi neka bude uporan i da zove stalno

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Koji je njihov interes da zadržavaju traktor?
 
Uzeli su novce pa sada zaklapaju gde najvise gori. Arma posle uplate stigla za 2 dana u mom slucaju.
 
Koji je njihov interes da zadržavaju traktor?
U mom slucaju rekli mi da im se ne isplati jedan traktor da voze na moj kraj vec cekali jos jedan da natovare vozili za Trstenik... a to su mi kazali tek kad su mi dovezli jer sam ih pitao sto me zavlacili toliko

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
A sada me zezaju za sejalicu i rasipac do pocetka aprila ce biti dva meseca,druga firma je u pitanju.. kad god ih pozovem bice za nedelju dana

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Koja je firma u pitanju moze i u pp, sve cesce se pise o firmama koje nisu bas korektne, mogla bi se i posebna tema o tome otvoriti..
 
Kakav pp ,stavi da vide ljudi ko su bre,šta se bojite.
A to rade zato što mogu,jer sve te subvencije su pomoć tzrgovcima a ne seljacima ,mi to platimo kroz porez sve ,a oni ništa čista zarada,donesi isporuči ugradi se.
Kad nebi bilo toliko lezilebovića i zrgovaca nebi bilo ni subvencija,zreba njih sve namiriti da bi posle finansirali sns.
 
Evo ovako 7 godina sam radio u Turskoj, na farmi muznih krava. Najzastupljeniji traktor u Turskoj je New Holland pa sledi John Deere eto toliko o turskim traktorima.
 
Nazad
Vrh