Arma Trak

Opet ako se nevaram nešto oko 50.000 evra sa pdv.
 
Ta Cro 854 je najslicnija 1104 lux po opremi kod nas sto se prodaje. Za te pare vec ima Landini/Mcc/Lambo
 
Nisam nesto upucen u temu ali bih rekao da je lux sa klasicnim perkins motorom , a lux crd je sa comon reil motorom , a postoje i razlike u mjenjacu koji ugradjuju.
Da li je Landini/Mcc bolji od arme sa tier 4 motorom i kompleksnijim mjenjacem , pitanje. Ja bih rekao da su i Mcc/Landini su takodje vecinom srafciger traktori. Original Mcc je propao koliko je meni poznato bio nekad u selu jos od onih original prije nego sto su propali , a koliko je meni poznato da je njihova proizvodna linija prodana i ne radi vise (Mcc).
 
Ja mislim da kod nas nema ni jedna verzija Arme sa elektro reverzerom i sa Power shiftom...
 
Nisam nesto upucen u temu ali bih rekao da je lux sa klasicnim perkins motorom , a lux crd je sa comon reil motorom , a postoje i razlike u mjenjacu koji ugradjuju.
Da li je Landini/Mcc bolji od arme sa tier 4 motorom i kompleksnijim mjenjacem , pitanje. Ja bih rekao da su i Mcc/Landini su takodje vecinom srafciger traktori. Original Mcc je propao koliko je meni poznato bio nekad u selu jos od onih original prije nego sto su propali , a koliko je meni poznato da je njihova proizvodna linija prodana i ne radi vise (Mcc).
Lux je ZF transmisija. e+ je Carraro. CRD je Common rail dizel. Claas je srafciger nema svoje motore, menjaci su od Reno kamiona. Jedan Audi stavlja ZF menjac pa ljudi kupuju.
 
Ja mislim da kod nas nema ni jedna verzija Arme sa elektro reverzerom i sa Power shiftom...
Pise da je mehanicki reverzer ,da li je power shift ili nije ali mjenjac ima 16 naprijed i 16 nazad. Za ovaj drugi sa drugim imenom kaze da je 16 naprijed i 8 nazad , postoji razlika u mjenjacu.
Ovaj model 804 lux crd sa prednjim utovarivacem je u Britaniji 33000 funti ima na yt neki sajam snimljen. To bi trebalo da bude bez pedevea.
 
Koliko sam popratio po videima, 1254 ima powershift, ali nema elektro reverzer, nema ni jedna. Šteta po meni, imaju popriličnu opremu, ali no..
 
1254-lux-sr.jpg

Obratiti pažnju pod Transmisija, jasno piše mehaničko prebacivanje brzina, ima samo Power shuttle zec/kornjača.
 
Mislim da power reverser ima samo arma od 130ks. A od turskih jos i Basak od 120ks. Mada, meni je malo cudno da nemaju vecu ponudu, i onako ne prave ni jedan oni sami, vec je ili ZF ili Carraro. Verovatno nemaju trziste za tako skuplje modele.
 
Sve bih dao da imam instrument tablu klasicnu nego digitalnu na traktoru,mnogo mi se vise svidja ...
Mislim da sad i basak od 110 ks ima power reverser bas pre par dana su mi bili ovi iz RTI-a pa mi pricali

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh