Alati i radionice

20 evra. Bila je i jedna zelena na 220V u koferu sa priborom za 40 evra (moglo je za manje), ali sam odabrao ovu baterijsku.

Pribor je kod nas dosta skup, ali već sam naručio sa aliexpressa par dodataka. Dok skontam šta mi najviše treba onda to kupovati kvalitetnije, ne očekujem previše od ovih kineskih (mada znaju iznenaditi sa kvalitetom, omakne se nešto baš dobro).
 
Danas mi se sama ukljuci aku brusilica, zavrti i odleti sa astala
Ja izvadim bat i ugasi se
Pogledam prekidac stoji na off vratim bat ona se ukljuci
Rastavim unimerom proverim prekidac ispravan vratim sve sastavim stavim bat ona uvek ukljucena????????
Sta to moze biti?
Ima neku malu stampanu plocu jedino da ona brljavi?

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Danas mi se sama ukljuci aku brusilica, zavrti i odleti sa astala
Ja izvadim bat i ugasi se
Pogledam prekidac stoji na off vratim bat ona se ukljuci
Rastavim unimerom proverim prekidac ispravan vratim sve sastavim stavim bat ona uvek ukljucena????????
Sta to moze biti?
Ima neku malu stampanu plocu jedino da ona brljavi?
Koja brsilica je u pitanju?

Inače kad već pričamo moram da pohvalim crnu parkside aku. Posle par mseci korišćenja veoma sam zadovoljan.
Snage ima. Dužina rada sa 4Ah baterijom je savim OK. Kočnica ja zanimljiva i korisna stvar (nisam da sad imao brusilicu sa tom funkcijom. Takodje korstanje i leptir koji je na držaču kamena. Eliminiše potrebu za ključem sem akio je kamen jako stegnut. Zaštita se lako stavlja u bilo koj položaj.
I najvažnije radi jako mirno. Ne znam koliko vas je primetilo razliku u radu kvalitetnih i ne kvalitetnih brusilica? Npr, moj womax mali kada sečem sa njim stalno imam osećaj da će svakog trnutka da mi izleti iz ruke i iskasapi me dok neke druge npr. Matebo imaju tu mirnoću u radu bez vibracija.
Tu osobinu primetio sam kod nekih kvalitetnih brusilica, ali ne svih. Ovaj prkside je poseduje. Kad se uzme u obzir i cena, svaka prporuka.
 
Duze ga pratim testira vecinom alat, testira aparate za zavarivanje , od 70$ pa cak linkoln do 2300$ ,mjeri struju i odstupanje iste od one sto pise na displeju, prvi test penetracija , mjeri dubinu penetracije vara i lomljenje, korjenski zavar i lomljenje , koliko dugo moze raditi do termickog iskljucenja itd.

Kako je pozvao profesionalnog varioca ovaj objasnjava i kvalitet varova , jeftini imaju problem sa odrzavanjem luka pa imaju los zavar , postoji ipak proporcionalana veza , cijena aparata i kvalitet zavara

 
Poslednja izmena:
Proba ja danas hugong 200 lcd, mnogo bolji utisak od extremig180w, uzecu njega ili pmig200, mada mi se mnogo vise na oko svidja 200lcd, displey itd...
 
Nazad
Vrh