77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gvozdje ko gvozdje, ali upoznati ovu ekipu uzivo :D :D
 
nema smisla da se nerviramo zbog doticnog!!! lepo ste ispali! i 85 % vas je sa stomacima... elegantno popunjeni :haha:
 
23vyvyo.jpg

Evo jos jedne grupne sa sajma...
 
E zeko zeko ja dane kupi lanac i mac za testeru dosao bi ja na sajam da vidim druzinu poljoinfo ali zadnje pare odose na na lanac i mac.Hvala na slikama svima .
 
Dr.Gruja je napisao(la):
Pozdrav za sve clanove koji su danas bili na sajmu :ppozdrav: a i za one koji nisu :ppozdrav: drago mi je sto smo se upoznali. :ppozdrav: ::prica:: ::prica:: ::prica:: ::super::
meni je zao sto nisam mogao danas da budem sa vama na sajmu,ja idem u petak pa neko ako jos nije bio a ide u petak,mogli bi se skupiti ko i prethodni clanovi foruma :ppozdrav:
 
Sad dobio informaciju da sutra fakultet organizuje odlazak na sajam, tako da sam i sutra na sajmu, pa ako neko ide sutra...
 
@Sumadinac-Gruzanin sad je gotovo zurku smo propustili ... a od mojih novo becejaca je samo @Kishrobert bio mi ostali smo zakazali.... inace ekipa je bila prava .... kolko vidim dobro su doprineli apatinskoj pivari :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: to majstori ::svaka cast::....neznam ja valjda u subotu odem posto cu u petak malo da izadjem u biblioteku u ns da se nacitam raznog gradiva... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :D
 
A i meni je jako zao sto nisam upoznao takvu ekipu ali sta mogu :udri: drago mi je da ste se upoznali a i vidim svi ste sa kacketima :D jos nisam bio na sajam i jos cu videti kad cu otici!
 
North ARMY je napisao(la):
Leko drago mi je da nisi otisao u nedelju na sajam,sad ti i ljubicica mozete prosetati sajmom u novim majicama. :ppozdrav:
I nama je drago,i krivo nam je sto mi nismo mogli danas biti sa vama ,nadamo se da cemo sledece godine uspeti da se svi skupimo i da malo ranije organizujemo datum skupljanja da bi vecina mogla da se uklopi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh