77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo malo slika sa sajma... :D
a6pp1.jpg

Za one koji nisu bili, ovo sam ja, a za one koji su bili bas mi je drago sto smo se upoznali... :D
2dax1sj.jpg

ifs6k6.jpg

28bvhvq.jpg
 
pozdrav za gregorije83!! :D

inace sajam ko sajam,gologuzija teska....
al' druzenje...pa to je bilo priceless!!! ::svaka cast::

za sve :cao: :cao: :cao:
 
@Sumadinac-Gruzanin e bratko ima nas vise koji pate.... al bice valjda.... :ppozdrav: zasad mozemo da parimo oci i da gledamo slike njihovog provoda.... ae dajte te slike i snimke... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
E baš sam se slatko nasmejao... ovaj "Dijabola" ili kako već reče Janko ptica... Tekst ostaje ako neko još hoće da se slatko nasmeje glupostima, a sutra će biti obrisan....
 
Najteze mi je bilo na sajmu kad smo morali Robarta i Gregorija da izvucemo iz kabine,ljudi moji kakvi su tu izlivi emocija nastali kad su se upoznali,kacio bih slike al sramotaaaaa.... :haha: :haha: :haha:


Zahvaljujem se clanu Rasa02 i ostatku ekipe ZP Hibridi prinos za ponos,ljudi su nas pocastili picem u ne ogranicenim kolicinama. :ppozdrav:

A poruke nek stoje da se vidi ko je ko,steta sto on nije bio sa nama on samo misli da je nas zajebavao :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1274202423[/time]
_________________________________________________
Sad da N.A. uzvrati udarac. :D
 
Bar smo se danas lepo zabavili i nasmejali dok ste bili na sajmu(modelatori) Tosa i Marko su bili tu da kontriraju Janku ::svaka cast::
 
taj yonhi ,ptica, diablo ,trt mrt,kako li se vec zove sto je decko toliko naporan ko zubna bolest nije mi jasno
 
Nije vam bilo dosadni imali ste pajaca na programu i ni ulaznicu niste platili i niste ni pokisli. :ppozdrav:

A trazili smo ga i ispod traktora da se nije kojim slucajem sakrio.
 
Vratio se u podne sa sajma,kaze da je obavio posao...jurio NA po sajmu sa nekim izbacivacima... :haha: :haha: Jeli to istina :sta: :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh