77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Auuu ala si ti naivan,nije on nigde isao nije mu cale dao.
N.A. je malo okasnio na skup i dosao je u pola 12.
 
Evo stigao i ja sa sajma .Sajam je slican kao i prosle godine .mozda nekih noviteta ima.Bio sam sa Gregorijem lepo ugoscen u Agrocesli :D,Almexu,MfAgru,Agrovojvodini i Fendtu naravno svuda lepo ugoscen.... Evo slike stavlajm za koji minut na moj profil :ppozdrav: :ppozdrav: Bas mi je zao sto nisam sreo Moderatore da odemo na pivo ali jbg...
 
Evo nas na standu ZP-a coporativno.
Jedina zamerka za pivo sto nije LAV> :ppozdrav:
6i5qoz.jpg



Samo mi je baca falio pa da sve bude na mestu. :D
 
Laza je napisao(la):
Evo stigao i ja sa sajma .Sajam je slican kao i prosle godine .mozda nekih noviteta ima.Bio sam sa Gregorijem lepo ugoscen u Agrocesli :D,Almexu,MfAgru,Agrovojvodini i Fendtu naravno svuda lepo ugoscen.... Evo slike stavlajm za koji minut na moj profil :ppozdrav: :ppozdrav: Bas mi je zao sto nisam sreo Moderatore da odemo na pivo ali jbg...
kakva p........
pa jel nijednog trenutka nisi hteo da se upoznas sa nama?
mislim ajd nemoras samnom,al'mogao si se javiti,pa da smo se upoznali...neki ljudi su samo na ulaz dosli da se upoznamo i otisli kuci,a tebi tesko...
mada sam cuo da je i zrenjaninac bio tamo!
 
diablo je napisao(la):
ja sam se upravo vratio sa sajma,bilo je smoreno i nema toliko posetilaca kao lane,svi exponati i izlagaci su maltene isti kao lane...nema nekih novosti...
Post je spojen: [time]1274148301[/time]
_________________________________________________
moj poznanik me je poslao danas na sajam da se sretnem sa jednim moderatorom(north armi) i da porazgovaram cisto drugarski snjim o nekom problemu,i kad sam rekao ko sam i sta me zanima pobegao je kao djavo od krsta od mene, :D rolf ... decko se usrao u gace verovatno :D lol ....

Veruj mi sa tim "internet slengom" na poljoprivrednom forumu neces ispasti smeker. Uostalom kada vec hoces da ga koristis onda nauci kako se pise jer ocigledno da nemas pojma kako se koristi a mozda ni sta znaci.

ROFL - Rolling On the Floor Laughing ( valjanje od smeha )
 
sleva na desno stoje:abro,miroslavk,dragan18,neki neregistrovani,imt550,okrim,zeko,sandor,rale02,peto1,neki neregistrovani,paorpaor.
sleva na desno cuce:mityoo,neznam ko je,lala iz banata,kish,neznam koje,savoris.

ove sto nisam obelezio nek se jave!
 
Sajam ko sajam ali druženje je bilo super baš se radujem što sam izabrao ovaj datum :D
 
Janko, nemoj da ti ja dotrcim tu pa ces da vidis ko ce trcati u WC! :zli: :zli: Kako te bre nije sramota, govno jedno podmuklo. :zli: Inace momci, na slikama smo kao secer! ::namigivanje::
I jos da dodam da sam proveo divan dan druzeci se sa vama, tj. bio je divan dok nisam procitao ova sranja sto je napisala pticurina. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh