77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja trcim samo za p,,,, a ne pticama :haha: :haha: :haha:
I Zeljko podseti onog ljubaznog gospodina sa standa ZP-a sto je danas rekao da sam dobar,mlad,perspektivan...pa nek im on to objasni ipak je on sef,taman da im do godine budem pojacanje. :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1274210826[/time]
_________________________________________________
Ljudi dosta sprdnje,ali posle zetve se MORAMO naci negde da raspalimo rostilj,ne mora nas biti 10000 ali ovako mala ali jebozovna ekipa se mora ponoviti. :cool:
 
Slike sa sajma su na fb jer ih ima puno pa nemogu stati na forum tj stavio bih ih ali ibacivanje bi trajalo 2 dana .
 
rasa02 je napisao(la):
@Na
Sutra idem verovatno ponovo na sajam,podseticu je na tebe pa jos kada te vidi na televiziji Melos auuuuuuuu ima da se otima sa ostalim devojkama sa sajma :D
@Zrenjaninac
Nije bilo nikakve organizacije vec sam onako spontano rekao da su nas pozvali sa standa ZP na pice.Neki od kolega su hteli a neki ne.Posle smo se vratili na njihov stand jer je napolju pocela kisa a trebali smo dati izjave za TV Melos,pa nam je nekako lepse bilo u hali uz besplatno posluzenje :cao:

Ma dajte bre zezam se neznam gde mi je glava od onih hostesa sa neznam više i sa kog šanka što su delile pivo. :ppozdrav: Tamo je grejalo pa se opustili posle one kiše :D.Čuo sam se sa Ognjenovićem ali je bilo kasno morao sam u neku kupovinu rasipača.Mogu reći da su kačketi odlični ali majce nisam video. :haha:
 
OK ja sutra idem na sajam nadam se da cu bar nekog od nas sresti steta nisam isao danas
::jako_besan::
 
North ARMY je napisao(la):
Sandore opusti se,danas nam je crveno slovo a odlazak na sajam nam dodje kao odlazak u crkvu,sad je red da odmorimo. :ppozdrav:




@KR ahahhahahahha kakve ti odvale imas ja se valjam kao lud

Onda ću sutra i ovako pada kiša
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh