77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pobegao za jednom plavušom :haha: :haha: :haha: Ne znam ko je bio organizator ali bio je loš ::lose::
Da je lepo rekao program je takav i takav i gotovo.
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
Pobegao za jednom plavušom :haha: :haha: :haha: Ne znam ko je bio organizator ali bio je loš ::lose::
Da je lepo rekao program je takav i takav i gotovo.
Sad jedino da smo se drzali za ruke po dvoje ko u prvom razredu. Sve je bilo sponteno i ispalo super.
 
Jeste da kriv je organizator ali samo tebi.Od početka ove teme te ovako te onako i na kraju ko je hteo taj se sastao sa kolegama.
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
Pobegao za jednom plavušom :haha: :haha: :haha: Ne znam ko je bio organizator ali bio je loš ::lose::
Da je lepo rekao program je takav i takav i gotovo.

Zrenjaninac ::lose:: Nemoj tako !! Niko nije znao program ! Jer nije bilo :haha:
 
Branko je napisao(la):
Ekipa foruma Poloinfo na ulazu u sajam.

2qvbgr5.jpg

alo bre!!!!!!!!!!!! pa nisam znao da ste se slikali...........pa zasto me niste zvali da s i ja ubacim u kadar....!!!!!!!!!!!!!! :zli: :zli: :zli:
 
NA te promoterke su uglavnom sve tvoja generacija(godinu dve tamo vamo) jel si savato nesto (imo si tamo mesta mogo si u koju osh kabinu.... ::svaka cast:: :D :haha: :haha: :ppozdrav:
 
North ARMY je napisao(la):
Nema ni mene na slikama. :udri:

Jbg dosta sto u skoli imam raspored casova,pa mi samo jos i za sajam fali...

Ima slike gde si i ti i Branko na slici . Bar ja tako mislim . Samo ne znam ko je slikao pa nek postavi :D
 
organizator?
kad smo konacno posle mog dolaska,uslu unutra.
rasa02 je rekao da nas je zp pozvao na pice i tu se vec njih dosta odvojilo...sad sto nemam pojma...mada sam i ja otisao sa drugarom,pa kad sam video sta drugar gleda,ja se vratio forumasima!

Matić je napisao(la):
Jeste da kriv je organizator ali samo tebi.Od početka ove teme te ovako te onako i na kraju ko je hteo taj se sastao sa kolegama.
tacno,samo da sam ja to napisao,bilo bi linca...
 
Jednu sam malo,al jbg samo sto mi nije trazila bris iz ....
Daj adresu,broj......
Sa jednom sam taman poceo foru kako ne mogu da dignem kredit jer zivim na mamin i tatin racun,kaze ona i ja,reko super aj se osamostalimo kad ovi zelenasi vuku za rukav kazu polazak :zli: :zli: :D
 
Mogu da se pohvalim da su kačketi bili zapaženi :D
Bilo je par momaka i starijih ljudi da su pitali "Gde ste kupili kačket?"
Odgovor, naravno "Posetite ovaj sajt, vrlo je koristan i za svakoga ima po nešto, tamo će te naći odgovarajuću temu ili će vam moderatori pomoći da se lakše snadjete..."
:D :D :D :D :D :D :D :D
 
@Na
Sutra idem verovatno ponovo na sajam,podseticu je na tebe pa jos kada te vidi na televiziji Melos auuuuuuuu ima da se otima sa ostalim devojkama sa sajma :D
@Zrenjaninac
Nije bilo nikakve organizacije vec sam onako spontano rekao da su nas pozvali sa standa ZP na pice.Neki od kolega su hteli a neki ne.Posle smo se vratili na njihov stand jer je napolju pocela kisa a trebali smo dati izjave za TV Melos,pa nam je nekako lepse bilo u hali uz besplatno posluzenje :cao:
 
milan_spay je napisao(la):
Mogu da se pohvalim da su kačketi bili zapaženi :D
Bilo je par momaka i starijih ljudi da su pitali "Gde ste kupili kačket?"
Odgovor, naravno "Posetite ovaj sajt, vrlo je koristan i za svakoga ima po nešto, tamo će te naći odgovarajuću temu ili će vam moderatori pomoći da se lakše snadjete..."
:D :D :D :D :D :D :D :D
Neka neka hvala bogu polako ali sigurno se sirimo :bravo: :D ::svaka cast::
 
Ajde N.A. nemoj tako kad si stalno trco po sajmu jer su te jurili, ptica i njegovi pajtasi. :haha:
 
@NA kad si ih ti uzeleneo ko sumare.... e i ja moram uzeti kacket i majicu..... trebo si ti njih oterati... idite tamo popite koju pivcinu :ppozdrav:i lepo upadnes u ono grmlje kod "gorkog lista" i opal po snajci :haha: :haha: :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh