77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bio sam juče i nisam se baš oduševio bilo je hladno ali i neverujem da će biti lepše vreme jer kažu da će biti ovako cele nedelje
 
Nema na cemu bice danas jos koja slika...

Sva sreca pa juce odoh na sajam, ovo danas Novembar, ja podlozio ponovo centralno grejanje, u sred maja :udri:

Ko planira na sajam bolje da ne ide pre srede kada javaljaju prestanak kise i toplije... jedino ovih dana nema guzvi prosetao sam sajmom kao gospodin, zavirio u sve detalje sto me zanimaju...

U brate ala oni deru za pljeskavice 250 dindzi, i jos kada sam mu placao pokusavaju da me ubede da mi je vec dao kusur, reko nemoj da ti nabijam taj gril oko vrata ja nisam sisao vesla momcino, izvini znas ovo ono, pokusavaju ljudi ako prodje prodje... prodaja im je opala total ma slabo skroz posmrzase se oko onih rostilja kisa sve razjebala, pa hoce jos i n a prevaru :udri: :udri: :udri:

Ali kada je onaj vetar juce pukao, jedino na sajmu su trljali ruke ovi sa odecom- prsluci, duksevi lov ribolobv odeca, kape,kacketi i sesiri, to je bila navala samo tako...
 
Da,da svi pozeleneli od kacketa sa logom NS sajma...gledam ima li koji zeleni poljoinfo,ali uzalud...
 
Fendt 210 Vario TMS 77.000e

a Fendt do njega 312 Vario 30KS vise kosta 81.000e--na sajmu prodat 312 i 415

Mali 210 je skup zbog carine vece na njega, jer navodno po zakonuje taka uredba pitao sam za samo 4000e evra dobijes fendalja za glavu veceg i +30KS, kaze zato sto su u zako tako odredili jer se kao kod nas u Srbiji ima kupiti traktora do te snage 100KS sve preko 100KS je manja carina za uvozne traktore jel...

Dok su ovi grmalji Fendt 936 vec uveliko u njivama jedan dosao iz Panceva a drugi iz Vrsca
 
Ja planiram sutra pa kako bude. jedini dani slobodni danas i sutra, možda i prestane :kisa:
 
Evo jos koja slika sa sajma
Fendtovi
wveucw.jpg

Fendt 210
9tom4h.jpg

Fendt 415 prodat u Melence
zo29v.jpg

Bik tezak 1600kg
3780h.jpg

IMT Klutivator
9awjd1.jpg
 
ja idem sutra ciljano na loše vrijeme jer kao sto dragojlo rece možes zaviriti u svaki detalj a mene baš to i interesuje :D
 
peto1 je napisao(la):
Za utorak se prijavljulju:

01 Zrenjaninac, 11 rasa02 21 Kaludjerac / 90%
02 NorthArmy 12 MONTOYA 22 Milan_Spay
03 Peto1 13 Farmer Bob 23 dicki /91%
04 Stiv 14 D.R.E.D /mozda
05 KishRobert 15 Lala iz Banata
06 branko 16 IMT-550
07 paracinac 17 šandor
08 abro/nije sigurno 18 Sika
09 Dragan18 19 paorpaor
10 Okrim 20 miroslav k

Najbole da se nademo kod glavnog ulaza to svi znaju gde je a vreme 9,30do 10.00

Imena cemo dodavati kako se ko prijavi.

Sutra je utorak idemo li ??
 
Novosađanin S.P. (22) ubijen je rano jutros u oružanom napadu u centru tog grada, a G.P. (1:cool:, je teško ranjen, saopštila je danas novosadska policija.

Policija uhapsila Dejana S. (19) iz Novog Sada zbog osnovane sumnje da je bio učesnik tog napada, dodaje se u saopštenju.

Policija intenzivno traga za preostalim učesnicima u incidentu koji se dogodio jutros oko pola četiri u Železničkoj ulici... opasno je izgleda ici u novi sad hm.... izvor informacije WWW.DOMAĆI.DE...........
 
ljudi ja ne mogu doci sutra.. :udri: :udri:
malopre mi rece komsija koji treba da vozi da mu se razbolela cerka i zaglavila u bolnici,pa mora da juri lekara... ::lose::
 
I ja sam sa vama,krecemo u 9 tu smo oko 10 i 20.
Post je spojen: [time]1274063346[/time]
_________________________________________________
Eeee kad su mu ljudi obecavali imas :ppozdrav: kad se vidimo ja nisam pisao,da sam pisao bio bih obezbedjen za sutra. :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1274095817[/time]
_________________________________________________
Branko je napisao(la):
@tomy

Ko sme da te dira ako si član Poljoinfa?

Branko znas da smo ti,Matic i ja na blek listi jednog gospodina. :haha: :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh