77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
gregorije83 je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
gregorije83 je napisao(la):
sta da vam kazem, svratite, obidjite nas.... :cool: :cool: :cool: firma AGROCESLA na glavnoj ulici sa desne strane, ne mozete nas promasiti....
mogul' i ja?

naravno.....ti imas posebne privilegije....mozes u svakitraktor, kombajn.....da udjes i sve da cackas.... :D :D :D

'oces li i mene pustiti da malo prckam po traktorima , nece im nista biti :haha: :haha: :haha:

časna pionirska :cool:
 
bolje bi mu bilo da se kači na najvece drvo na sajmu :D

meni je bolja strana jelo , vjerujem da je NA vodeći sto se tice pića :ppozdrav: to bi bio kao onaj talas skakavaca što je poharao usjeve u africi čini mi se :sta:

milan_spay je napisao(la):
Pa daaa, možda padne i neki popust... :D

vjerujem da bi mu prvo živci popustili :haha:
a ako krene i dragan18 na popravak , ni štand jelen piva i lava zajedno ne pomažu :ppozdrav:
 
Evo ja sada stigao kuci sa sajma, bilo super nije bilo guzvi pregledao sve u detalje, bilo je vetra jakog u jutarnjim satima, ali sam se obukao zimski, ipak ovo vreme je drasticno samanjilo posecenost nego prosle godine, bar sudeci u ova dva dana mozda krajem nedelje navali rulja ako ugreje :cool:
 
Dajte vi koj iste bili nasajmu neku sliku ljutih masina .Ja ostao svorc pre dva dana ,kupio lanac i mac za testeru i sad planiram da stedim pa re za dogodine
 
Eto vratih se sa sajma...smrzo se,pokisao...popio par piva...sve u svemu nista posebno vidjeno...promoterke nabundane...ni tu se nije moglo sta videti...
 
Hladno i njima jel da,a evo kaže moj otac da bi volio doći na sajam više nego išta,a bio je starinski šofer obišao bunu i bunicu,volio bi da dodjemo ali čisto sumnjam,a znam da će neki ljudi iz moga sela ići sto posto,idu svake godine......
 
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Dajte vi koj iste bili nasajmu neku sliku ljutih masina .Ja ostao svorc pre dva dana ,kupio lanac i mac za testeru i sad planiram da stedim pa re za dogodine

Evo upravo sada sredjujem danasnje fotografije uskoro ce biti ovde desetak komada :D
 
Nego,ljudi,s obzirom na ovo vreme,sta mislite da se "nas"susret na sajmu pomeri za dan-dva mozda bude normalnije vreme?! :sta:
 
bas tako... :haha:

e doslo je do male promene...ne dolazim sam...dolazim sa caletom,dedom, i komsijom... ::namigivanje::

tako da ce nas biti jos vise... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh