77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:D abro ovo mi se već svidja kao predlog sastanka

NA dok ja dodjem do šida ja vec stigao do Rume :cao:

a šta ćemo mi bez kačketa , ili možda se ne smijemo ni pojaviti :sta:


vjerujem da nas ona 'tica špijunira i da će stura gledati iz prikrajka k'o neka kurvica
 
Od Race do Sida 30-35km,od sida do ns-a preko BP 75-80km,to je moja racunica.


Samo se ti pojavi,ja cu ti prodam moj :haha: :haha:

P.S. Pazi kako se izrazavas,on svaki dan prati forum i kaze da na sajmu ima ljude u obezbedjenju i samo nas ceka,sad si sigurno i ti na crnoj listi. :D
 
bole mene ona divna i prelijepa
jes' vala da me frka ali idem u društvu nekoliko nas drčnih i pravi bi mu postupak bio da me uzme na zub , čisto da se malo razonodimo i zagrijemo na ovom jesenjem danu :haha:
 
Aje ljudi da se oredi vreme i da svsko kaze kad kome stize autobus pa da se dogovorimo o nekom vremenu. Ne stoji mi se po ovom vremenu dva sata cekejuci da se neko udostoji da se pojavi.
 
Sajam se otvara u 9 časova, a ja krećem od kuće u 7 i 30, dok nađem parking i dođem do kapije to je 9, ako još neko od članova bude ispred ulaza mogu malo sačekati, ako ne srešćemo se unutra.

Ako neko nema prevoz, a meni je usput, neka mi se javi, mogu ga pokupiti jer ima mesta u kolima, idem sam.
 
Vi to detaljnije utanacujete nego Milos I Karadjordje ustanke :haha: ::namigivanje::
 
Vulkan je bio aktiva,a znamo da se feniks radja iz pepela.
Nego ja sad udjem sa ulaznicom na sajam jel to imam samo 1 pravo ili mogu izaci van sajmista pa istog dana opet uci??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh