77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ga novi Fendt 210 Vario TMS, meni najlepsi traktor, 105KS, mali je jak kao dinamit :D
1073ybp.jpg

1ev0d4.jpg

JohnDeere
244z52f.jpg

Class
muk0g0.jpg

sw2tqd.jpg

I MEGA GIGA CASE QUADTRAC 535
2lmmljq.jpg

Landini
2dkjl1.jpg

Massey Ferguson
2cpzyfo.jpg

ws7280.jpg

BELARUS 3022
1jq5wl.jpg

FENDT 936 Vario sa rotiranim komandama i sedistem u nazad
sxypld.jpg

309259z.jpg

20ijomv.jpg
 
I ja dovodim jos cetvoricu i sina (5 god.),tako da kad ovi vide koliko nas je ima da se pridaju i da nas puste u po cene.
 
Dobro,dobro,pa picemo spricere,ne moramo piva.....A i stvarno,NA u pravu si.Kad se ovremeni imamo pune ruke posla. :ppozdrav:
 
North ARMY je napisao(la):
Ima li neko oraniju a drva cemo poneti u rancima da kuvamo rakiju,vino jer od hladnog lava nema nista. :udri:

Ima Madjarski kotlic odmah posle ulaza kod master centra, ima jedno mozda i 1000l ogroman pa kuvajte u njemu :haha: :haha: :haha:
 
uf,,,,,,,,,,,,,,,,smrzo se danas ko............
evo i od mene jedna slika No1,jedina koju sam i uslikao na ovo vreme ludo
1trntl.jpg
 
KishRobert je napisao(la):
kako ja tebe derane da nadjem?

AGRO CESLA ne mozes da nas promasis...tacno preko puta JD
Post je spojen: [time]1273979847[/time]
_________________________________________________
savoris je napisao(la):
gregorije83 je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
gregorije83 je napisao(la):
sta da vam kazem, svratite, obidjite nas.... :cool: :cool: :cool: firma AGROCESLA na glavnoj ulici sa desne strane, ne mozete nas promasiti....
mogul' i ja?

naravno.....ti imas posebne privilegije....mozes u svakitraktor, kombajn.....da udjes i sve da cackas.... :D :D :D

'oces li i mene pustiti da malo prckam po traktorima , nece im nista biti :haha: :haha: :haha:

časna pionirska :cool:

cu da li cu.....naravno :D :D :D
Post je spojen: [time]1274044943[/time]
_________________________________________________
milan_spay je napisao(la):
Znači dogovor je pao...
Grupni obilazak člana Gregorija :haha: :D

samo se dobro obucite......hladno je za medalju.....nemojte da vam oposle nisam rekao....danas su mi bili vec neki od clanova...
 
Čugi mi je poslao poruku da je prezaposlen, pa ne može da dođe na druženje u NS, na sajam.
 
Ja jos nisam bio i necu dok se ovo vreme malo ne prolepsa,a ako nista drugo icicu u petak pa kako bude :sta:
 
ovo vreme bas zeza. ja cekam prolepsanje...


Georgije83. ja bi da zavirim samo u Laverdu, moze? kako ce te nadjemo? koga da trazim na standu?
 
evo i ja da se prijavim za sutra , u koliko tačno sati se sastaje i gdje ? red je valjda da mi NA plati pola piva :ppozdrav:
ja dolazim sa malo dalje relacije pa postoji mogućnost da malo 'omašim termin pa me interesuje koliko se gdje zadržava grupa i kada se ulazi u sajam ?
jel grupna ulaznica ili ne ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh