77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel vam odgovara u 10 i 30 skup??
Svi imamo fore da stignemo na vreme,mozete i kuci namiriti stoku ko ima pa onda krenuti lagano bez zurbe.
 
ma znam da nece nitko da me dira to sam slucajno naletio pa reko da stavim da cujem komentare vase, he he, ako bog da krecem i ja sutra ako se uspijem dogovoriti sa prijateljima a nadam se da hocu....
 
tomybrzic je napisao(la):
Novosađanin S.P. (22) ubijen je rano jutros u oružanom napadu u centru tog grada, a G.P. (1:cool:, je teško ranjen, saopštila je danas novosadska policija.

Policija uhapsila Dejana S. (19) iz Novog Sada zbog osnovane sumnje da je bio učesnik tog napada, dodaje se u saopštenju.

Policija intenzivno traga za preostalim učesnicima u incidentu koji se dogodio jutros oko pola četiri u Železničkoj ulici... opasno je izgleda ici u novi sad hm.... izvor informacije WWW.DOMAĆI.DE...........
Ha,ha ,ha ako je ovo razlog da ne dolazis u NS, onda ja nebih trebao da izlazim iz stana.
Znas kako, profesionalci to rade kratko ali 'jebitacno" i nisu problem po ostalo gradjanstvo ( ljudi rade svoj posao). Problem su jedino amateri pocetnici. A razlikujes ih po vrsti paljbe, prvi koriste pojedinacnu a drugi rafalnu.
 
Jedinio treba da se plase oni koji mesto kukuruza i zita seji travu. E njih konkurencija bas ne mirise dobro. A oni koji su posteni nemaju se cega bojati. :cao:
 
Vadim ja sad iz regala koznu jaknu za sutra,pa nek pada koliko hoce,stavicu kacket i lako cemo se raspoznati. :ppozdrav:
Ja dolazim u 10 i 30,imam kartu tako da vam necu znaciti nista za grupnu kartu. :cao:
 
pa dobro **greška mu materina od sastanku u 9 sada otjerašte do podne , ja sam vec sa mojim kolegijumom dogovorio odavde polazak u 6:30 da bih tamo stigao na vrijeme a vi se zajebavate sa pomijeranjem termina :zli:

ja tamo nemogu cekati ispred ulaza kao budala sat dva , ne pada mi na pamet :nono:

i gdje se nalazimo ? :sta:
 
Najbolje bi bilo da se nadjemo unutra u 12 h,,a da svi dodju kako im odgovara..jebeš ''kolektivnu'' :ppozdrav:
 
Savo aj ti lepo dodji do sida pa ides iza mog busa,mi cemo verovatno partizanskim putem preko druske gore koji je dosta kraci,zapravo najkraci ti je preko backe palanke,ti imas pasport i zeleni karton,puno ti je blize nego da ides preko venca.
 
Ajde dogovorite se kada je okupljanje ispred a kada unutra i gde, nekom znači kolektivna nekom ne, svakom iz svog razloga. Najpametnije jedan termin ispred kapije a drugi kasnije unutra.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh