Самоходне косачице

Kakve šale, nije mi jasno na šta misliš? Ima dvotaktni benzinski motor koji troši mješavinu.
 
Pretpostavljam da letva puca na otvoru za vezu sa 'cigancicom'.
Resenje je da napravis sistem veze kao na 407, gde idu 4.vijka M8, ili da stavis siru letvu. Mislim da moze stati 3-4mm sira letva.
Takodje, mozda ti ne nosi onaj stift nego vijci.
 
Pretpostavljam da letva puca na otvoru za vezu sa 'cigancicom'.
Resenje je da napravis sistem veze kao na 407, gde idu 4.vijka M8, ili da stavis siru letvu. Mislim da moze stati 3-4mm sira letva.
Takodje, mozda ti ne nosi onaj stift nego vijci.
letva puca ovek na istom mestu, cigancica ili kako ja to zovem kostur, na onoj prvoj rupi mi uvek puca noz, danas sam kupio nove podmetace sto idu ispod onih ploca koje stickaju noz da nema lufta jer su sare skroz bile izlizane, pa cu sada viseti da li ce opet pucati, vise mi je doslo da uzmem sve novo napred ako ponovo bude lomila
 
Poslednja izmena:
Ja sam imao BCS sa ACME motor 1970 kupljena. Pokosila je i pozela ko zna koliko. Jos uvek imam uredjaj za zetvu zita sa vitlom. Samo jednom radjena generalna. Prodali smo je 2008 na njoj su bile jos fabricke Pireli gume, jedna se probusila 2 puta, a u drugoj je jos uvek bio italijanski vazduh :)
 
Pozdrav forumasi.

Imam samohodnu italijansku kosacicu.
Otisao je starter(izlomila se ona plastika, odisla sajla koja vraca najlon itid).

Majstor kaze da su one specificne i da je ovde jako tesko naci novi starter, da li nemo mozda moze da pomogne?
 
gde mogu da nadjem lamelu i spojnicku za odzaci

- - - - - - - - - -

gde mogu da nadjem lamelu i spojnicku za odzaci

- - - - - - - - - -

gde mogu da nadjem lamelu za odzaci
 
062 290 600
025 57 42 309
Žika - Poljostroj.
Čovek radi na prodaji rezervnih delova. Ja sam više puta naručivao, ali zadnji put pre godinu dana tako da ne znam šta još ima od delova i da li još postoji fabrika. Zovni i pitaj.
 
Moze li mala pomoc? Slabo mi koci desna kocnica(blokada) na kosacici. Ne moze da se doteze vise kad dotezem ona samo samo stavi desnu stranu na ler. Kosacica je olympia.
 
I ja imam olimpiju i ne koci ni na jednu stranu nego samo oslobodi tocak od pogona a koci samo kad se povuce ona rucica sto zateze obe kocnice
 
Meni desni koci ekstra a levi isto ko i tebi. Najgore kad je okrecem u nekoj strani zavrsim de nisam planirao☺ jesi li ti pokusao da popravljas?
 
Ja sam se na to navikao kad idem nizbrdo skrecem kontra kocnicom i nemam problema a nisam ni pokusavao da popravim
 
Nazad
Vrh