Самоходне косачице

Učlanjen(a)
10 Dec 2014
Poruka
1.621
какав мотор предлажете да јој метнем? море ли кипор од 8кс или нека хонда?

послато са gt-i9506 уз помоћ тапатока
ево ако нешто може да вам помогне....

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока

Sladjan15

Član
Učlanjen(a)
29 Nov 2014
Poruka
130
Drugari, treba mi kuciste menjaca za Nibi Bruno kosacicu, puklo mi na onu stranu gde dolazi rucica blokade. Ima li ko? Ili zna.neko gde moze da se.zavari?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

zil0t

Novajlija
Učlanjen(a)
24 Maj 2017
Poruka
16
Ko je proizvodio Olympia kosacice? Nazivaju ih BCS Olympia, jel to Italija, ili kod nas neko pravio po licenci (kao odzaci sto su). Kakve su te kosacice u odnosu na Figaro, Odzaci i ostale... neko je napisao da je BCS najbolji, pa Bertolini itd (a da Figaro i Odzaci ne valjaju)... sta je sa ovom Olympijom?

MIŠO 272

Član
Učlanjen(a)
23 Avg 2014
Poruka
411
Olimpija je italijanska ali nije vezana za BCS to su dvije različite kosačice. Odžaci su licenca figara. Sad koja je najbolja to je diskutabilno. Svakom je najbolja ona s kom je imao iskustva. Po kvalitetu bi trebao BCS najbolji al je najskuplja. Ako kupuješ gledaj da je u što boljem stanju.

Borisllav360

Član
Učlanjen(a)
18 Apr 2017
Poruka
463
Ma BCS je najbolja,ja je imam već 7-8 godina i mogu reći da je lako raditi s njom jer je lagana na ručkama u odnosu na druge kosilice i kad se traži onda samo tražiti dizel,nikakav benzin ili petrolej jer s tim stalno neki problemi ai benzinka voli da popije i to dosta.

zil0t

Novajlija
Učlanjen(a)
24 Maj 2017
Poruka
16
A jel imate iskustva sa ovim novim korejskim (kineskim) dizel motorima na kosacicama, jel to valja? vidim neki ih stavljaju na takve kosacice tipa BCS, FIgaro, Poljostroj

zil0t

Novajlija
Učlanjen(a)
24 Maj 2017
Poruka
16
ја имам један такав мотор од агрегата (купио са га поквареним агрегатом), уопште не делује лоше, лепо ради, а и прилично је робустан, е сад како се показао у пракси, и на машинама не знам... али мислим да то није лоше...

Vrh