Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
išao da vršem 5kj žita uradio 1kj i dobro pokisao i na kraju išao da vadim zub
 
Danas sam pregazio zmiju,a iz nje je ispala zaba....hahaha taman zmija dobro rucala haha :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Edit by Branko: razgovor o higijeni zuba prebačen u novu temu Caffe - Higijena zuba kod poljoprivrednika
 
Ja danas dosao malo do Panceva, nisam bio nedelju dana devojka se uzelela pa sam mor'o. Sutra povratak u Dobricu i u kombajn ako ne bude :kisa:
 
pre 15-20min dosao sa slave,bilo je extra malo diskoteka malo pevaljku pred nas( ~20-25g) ima al je bilo uzivancije,samo mog drustva kuci bilo 15-20 a tek na centru :veseljak:: :veseljak:: ::vino:: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
2cwub7b.jpg

sinovi šrotovali pošto idemo na more za 5 dana pa da moji roditelj imaju s čim hranit :cao:
 
danas sam bio da oprskam totalom krajeve njiva pod graskom i negde pod kukuruzom jer ima dosta ambrozije i sirka od uvrati pa sam je totalom oprskao i obisao sam malo atar i moj grasak je vec skoro zreo i za 5 do 7 dana ocekujem zetvu ako nece biti kise i mislim da ce dati prinos od nekih 10 12 meteri po jutru ali i to je dovoljno za ovakvu godinu kakva jest...sta da jos kazem zetva je kod nas skoro gotova i ima jos oko 30 posto neovrsenih parcela jer je kisa koja je padala juce i danas prekinula zetvu i ja verujem da ce se nastaviti cim vreme dozvoli :cool: inace kod nas je prosecan prinos psenice od 3tone po jutru negde vise negde manje ali ok :ppozdrav:
danas mi bio ozbiljan kupac za fotona koji je zainteresovan i sutra idem da mu pokazem kako ore i ako ce biti zadovoljan nadam se da ga i kupiti mada cena je i dalje 12000e ali ako ce se cenkati spustice na 11500 i gotovo,i ako ga sutra prodam ima da vas sve castim...pozz :ppozdrav:
 
Matić je napisao(la):
Jutros bio kod lekara spljoštio juče 2 prsta pa sada ležim i bolujem.

uuuu bre! dal se nisi povredio dok si pravio JD-a. aj, pa se brzo oporavi
Post je spojen: [time]1247152808[/time]
_________________________________________________
spremanje ispita ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Matić je napisao(la):
Jutros bio kod lekara spljoštio juče 2 prsta pa sada ležim i bolujem.
kako si uspeo brate moj komsija prosle godine je na lancaniku kod prese spljostio dva prsta pa je stojao sa letvicama drvenim vezan!!! ni sad nemoze bas dobro sa njima da nisi i ti slicno?? pomerio levator da bi mogo da udjem utovarivacem i prikolicom za rasturanje stajnjaka!!nesto oko kombajna emnjao neka creva koji idu iz dizne u diznu imali su otvore pa mi je vratio naftu nisam mogao da palim kad stoji 2 3 sata!!! i pravio KISOMER :ppozdrav: :ppozdrav:
 
I ja sam na presu tačnije kardan od prese spao kada sam ga nameštao i priklješti mi na vuči od prese prvi i drugi prst pored palca leve ruke.Otečeni kao da su dupli i crni od podliva.Nisam spavao cele noći samo kljuje pa kljuje.
 
matic ista ta dva prsta je i ovaj covek sto ti pricam!!a meni otisla prednja guma na kombajn pa sam je skinuo i sad enznam dal neko radi otac zvao neke ljude da pita!! ako rade u kombi pa kod vulkanizera!!! e A OVO JE ZA JOHNYA eto dzoni sad zasto radim za 100 110 evra po hektaru!!! da radim za 3000 odmah bi bio u minusu!! mada i ovako enznam kakocemo proci!!!lako je reci!!(sutra usluzna zetva zove)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh