Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nasi protesti su podigli cenu na 10.5 koju ni u ludilu ne bismo prihvatili!
 
treba bit složan-čuli ste šta se kod nas desilo sa protestom
mljekarima su podigli cijenu mlijeka a ratarima obećali drugi dan- tada mljekari odlaze zadovoljni s cijenom a otkup pšenice još visi u zraku i to se sad njih netiče
znam da je :off_topic: ali nisam mogao odolit a da nekažem feniksu
 
Johny CASE IH je napisao(la):
Lala iz Banata je napisao(la):
Nasi protesti su podigli cenu na 10.5 koju ni u ludilu ne bismo prihvatili!
a kolko bi vi zeleli ajde da cujem?
mi hocemo da damo za 9din a ti da prodas za 4puta vecu cenu,pa svako moze prodavati golubarima za upola manje od tebe i svima ce biti lepo osim tebi :cao: :cao:
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Danas smo opet "malo" blokirali put Pancevo-Kovacica i Pancevo-Opovo i protestvovali zbog cene zita. Samo nam nije jasno sta vi ostali cekate?

1j67wp.jpg

2q06o1g.jpg
treba i mi svi da krenemo da blokiramo puteve,nema nam druge ova cena je smesna :udri:
 
u 11h sam posao na kombajniranje usluzno i moje!!! u 21h sam parkirao kombajn kuci!! 10h nisam sisao sa kombajna!! istusirao se vecerao malo na forum i na spavanje!!a ove blokade bas smo danas pricali treba i mi da pravimo !!! :ppozdrav:
 
Pitanje za Lalu iz Banata:Da nisi mozda sa IMT-560 vukao tanjiracu Consum 2.8 sa paker vallcima i na traktoru imao natpis PAORI SEFKERIN.
Mislim da se nevaram u vezi sa natpisom,i naravno protest je bio ::svaka cast:: koliko toliko.
 
Ne, ja sam bio sa Mercedesom. IMT 560 + moja tanjiraca je bio moj zet koji je lud ko struja. Si zapazio kakvu muziku ima u traktoru?
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246946475[/time]_________________________________________________
Johny CASE IH je napisao(la):
Lala iz Banata je napisao(la):
Nasi protesti su podigli cenu na 10.5 koju ni u ludilu ne bismo prihvatili!
a kolko bi vi zeleli ajde da cujem?
17.5
 
Danas 7 jul seoska slava,dosao kuci oko 3-4,legao u krevet u pola 6 a ustao pre pola sata.ne da cu biti u elementu danas cisto da ne poverujes :D
 
Hvala,sad ce jos malo pa gosti na rucak,e za veceru stize moje drustvo nas 10-ak mozda i vise idemo u zasebnu sobu da veceramo pa kasnije na centar do zore ::vino:: ::suncanje:: ::000::
 
Pala kisa pa je neradni dan .Imam jos 2-3 dana usluznog kombajniranja.
 
molim boga da nepadne kiša i čekam kombajnera da mi javi da krećemo , tako i juče i danas prvo jereko oko 13časova a sadakaže oko 16 ... samo daje :cool: i biće valjda
 
Tata otišao da vrše žito uslužno a ja završio rasturanje traktora.Inače kupio sam JD-a koji treba da se sredi. ::traktor1::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh