Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jel spoljasnja ili unutrasnja??
pa boli mene za tvoju gumu i kojekakve krseve,meni dodje covek sa novim NH i pokosi 2kj za manje od sat vremena i nista se ne pokida,potrosi 15l nafte(1500din) a 4500 je zaradio za manje od sat vremena :cool:
 
I SPOLJNA I UNUTRASNJA!!! ma boli mene za tebe i tvoje njive ja pricam za ove musterije ovamo ovde enma kombajna novog par godina!! inace moj JD nije krs samo da se zna!! sta njemu enbi mogla guma da ode udari u jedan panj koji se ni nevidi ili zakaci neki rundajz nije to bas tako kako ti kazes NA ovde coveku u njivu naboli rundajzeve desetke pa kad je usao otisla kosa skroz a ti se pitaj koliko to kosta musterija nije kriva nisu oni stavili!!! :nono: :nono: :nono:
 
nov pa se vozaci jos nisu privikli vise su stelovali hidro motore na uvratinama,a inace nastelovan kosi za 15min/kj i to sa kipovanjem koje ide kao ladna voda :cool:
 
jesi video slike tog NH imas u temi NH meni su vrsili i ide ladno,pa onda nek kazu da se ne siplati i da su u minusu
jeste treba raditi i ulagati ali se i vrati ako hoces da radis ::novac:: ::novac:: :ppozdrav:
 
Ma mani se te zarade.Treba puno da uložiš para truda, vremena,živaca i da ovršeš da ti ništa nerikne da neneateraš na neki kolac itd.i sediš na iglama.kad sve to uradiš onda te još i mušterija ispali sa plaćanjem i imaš ::novac:: ko šodera.
 
pa mnogima se isplati i svi teraju dd,df,nh,jd i po neki zmaj i isplati ima se 300kg zita,a soje uzmu 200kg pa imas vise zarade,kukuruz je cale platio 50e za jedno jutro pa recite da nema zarade
 
Voleo bih da kupi kombajn pa da zaradi puno ::novac::.Jedina prednos jeste u tome da radiš svoje kada hoćeš i kako hoćeš i da te ne zajebavaju drugi kombajneri sa vremeno košenja.
 
danas mi je bio veliki dan jer sam konacno uspeo da prodam moj traktor foton 804 kog sam prodavao 3 meseca i danas konacno prodao za 12000e i izvukao pare ::novac:: :ppozdrav: i pre toga sam novom vlasniku pokazao kako dobro ore i kad je video kako radi i ide i ore pristao je u uzeo ga je i nadam se da ce biti zadovoljan s njime i nek ga dugo sluzi :ppozdrav: meni sada ostaje da za ove novce isplatim preostale rate za kejsa i da budem miran,ali sve u svemu ja sam zadovoljan :D evo za sve od mene :ppozdrav:
 
E danas palo prvo kupanje u Tisi. :cool: :D ::suncanje:: ::suncanje:: ::suncanje:: ::suncanje::

acpnkk.jpg


2vj7qr4.jpg
 
svaka cast zrenjaninac, uzivancija. mada ni ja ne mogu da se pozalim, zapala me kafana, dobro drustvo, dobra muzika :ppozdrav:
 
banePA je napisao(la):
Pa ti si danas uzivao dok su drugi rmbacili po suncu i prasini... :ppozdrav: :D

ne znam dal si mislio na zrenjaninca ili na mene, ali izgleda da smo obojica dobro prosli. mora covek s vremena na vreme da zaboravi na agrometeorologiju, cene, paritete i slicne muke. pa kako se ko snadje
 
dr Dule je napisao(la):
banePA je napisao(la):
Pa ti si danas uzivao dok su drugi rmbacili po suncu i prasini... :ppozdrav: :D

ne znam dal si mislio na zrenjaninca ili na mene, ali izgleda da smo obojica dobro prosli. mora covek s vremena na vreme da zaboravi na agrometeorologiju, cene, paritete i slicne muke. pa kako se ko snadje
Skroz si upravu treba i živeti život i uživati u njemu,još gliser da spustim pa na skijanje. ::suncanje:: ::suncanje:: ::suncanje:: ::suncanje:: ::suncanje:: ::suncanje::::suncanje::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh