Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danas sam bio na njivi prevoziti rodjaku punu prikolicu zita a posle sam jos bio da tanjiram oranje i sad sam stigao i gledam malo forum i odmaram se :ppozdrav:
 
E jbg kad volem pekmezom leba onda moram da pazim da dobro ispadne pekmez! A moje je bilo da pazim i na ukus!
 
mityoo jel bilo mesaj Ruzo? Nedelja je dan za odmaranje, sem oni koji imaju da vrse i detelinu da vuku, zato sam se ja danas odmarao a sutra ponovo u slamu
 
Ma i mi smo hteli da vrsemo ali u Padeju juce bilo kise pa nije moglo raditi, pa me supruga uvatila da kuvam pekmez i onda mi sinula ideja pa sam onako malo iz razonode(a preko nedelje ionako nebi imao vremena za takosta)
 
danas bio u kikindi sa tatom i posle sam bio sa bratancom da orem strniste sa velikim zetorom 16145 i cetvorobrazdnim obrtnim plugom overumom i islo je bas lako i zetor je pevao :D
 
Danas smo opet "malo" blokirali put Pancevo-Kovacica i Pancevo-Opovo i protestvovali zbog cene zita. Samo nam nije jasno sta vi ostali cekate?

1j67wp.jpg

2q06o1g.jpg
 
a sta mislite da ce to podici cenu zita ?ja neverujem u to i nema potrebe raditi ovakve proteste,jednostavno zita je puno posejano i zato mora da ima nisku cenu ali jbg sta je tu je bolje i to nego nista :ppozdrav:
 
Lalo svaka cast,a ti fenikse ne prdi mnogo si glup
U okruzenju je dosta veca cena zita tamo stite seljake,a ovde gaze,malo razmisli glavom :cao:
 
pa jbg kad zivimo u takvoj lopovskoj drzavi...ko nam je sad kriv kad je monopol dao ovakvu cenu zita...?
 
Fenikse, stvarno sam razocaran ovom tvojom prvom izjavom. Nasa bitka i jeste protiv monopolista(da im imena ne spominjem) ali to je izvodljivo samo ako iza nas stane i drzava.
 
jeste, slazem se. ali cini mi se da drzava i ti sto im se ime ne spominje tako lepo zive u zajednici kao lucerka i bakterije azotofiksatori
 
Johny CASE IH je napisao(la):
a sta mislite da ce to podici cenu zita ?ja neverujem u to i nema potrebe raditi ovakve proteste,jednostavno zita je puno posejano i zato mora da ima nisku cenu ali jbg sta je tu je bolje i to nego nista :ppozdrav:
takvih svugdje ima kao feniks-jebe se njemu, a kad se drugi izbore za veću dobit dobije i on :zli: :zli: :zli:
 
nemoj tako govorit slavonac :nono: videcemo dali ce posle najavljenih protesta cena zita biti podignuta bar na 10din/kg,i da kazem da mene nebrine cena zita jer ja nikome necu prodati zito po 9 ni 10 ni 20 nego cu sve to preraditi u hranu za golubove i tamo ziti prodati 4 puta skuplje nego sto je sad...eto ti objasnjenje! :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh