Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E vidis i ja sam bio na tisi danas al sam ost'o suv... Bio u padeju da vrsim usluzno. pa sam "putovao" skelom...
 
ehhhh koliko sam danas radio!! DA POCNEM!! ujutru doso komsa sa jednim rumunom sto radi kod njega zamenili gumu na kombajnu!!! posle sam bio da donesem zelene deteline za krave!! zakacio utovarivac i prikolicu za stajnjak izvadio jedno 7 8 prikolica kad komsa pored moje ograde od njive tu 100m od mene nemoze da balira nikako presa neka engleska americka kad gura slamu ona ruka stoji normalno da gura kad se vraca nazad ona se rasklapa pa klizi preko amse i tako u krug !!!!! idem da vidim sta je kad tamo zajebalo mu se ono sto gura masu kod klipa(ovna) puko jedan prst i bila iskrivljena ta ruka malo nema sanse negura masu unutra vec je tu sabija pa nema sanse!! ajde skinemo to dodjem kuci zavarimo(INOKS) to sve ispravimo namontiramo i hoce nista onda opet nosenje stajnjaka!!kad da vidim kako je stanje u stali ono krava pocinje da se teli ajde otelimo kravu opet stajnjak jos 6 prikolica i zavrsili sa time( u njivi od 70 ari noseno 42000 kilograma stajnjaka!!) onda stigo onaj kosma sto smo mu presu namestili ajde on sa ocem rakija zbog teleta!!!posle toga zakacili plug na dajca da izorem gde sam stajnjak nosio da vidim kako ide !!!(vozio prvu i drugu brzinu slajfuje malo sa drugom al ide ) sad malo komp sutra rano oranje i idem usluzno kombajniranje i moje UHHH POZDRAV :ppozdrav: :spavam:
 
Dragan18 je napisao(la):
ja sam danas Pokosio detelinu i mogu reci da ce biti bolja od prvog i drugog otkosa ::svaka cast::
Tast je isao da kosi detelinu, i kodnas ce ovaj otkos (ako ne pokisne) biti najbolji! Kaze da je lucerka bila do iznad pojasa!
 
danas sam malo odmarao kuci a posle podne isao u atar da obidjem grasak,kukuruze i sirkove, i na putu u atar kad sam prolazio kroz most gde tece kanal dtd sam naisao na jedan teretni brod koji se ovako parkirao i stao jer su vozaci otisli malo u obliznju kafanu da popiju :ppozdrav: a ja sam sa drugovima za to vreme bio na brodu i obilazili ga malo da vidimo sta ima a bili smo i u kabini i razgledali ceo brod i imao je svasta od kuhinje do spavace sobe :D :ppozdrav:
33u3bjb.jpg

jru0er.jpg

2yju9t1.jpg

evo nas i u kabini
f3ugzn.jpg

i evo kakve brod ima motore 3 velika 6taka od bar 500ks
27wvnys.jpg

na kraju se brod nekako izvukao i isplovio a ja sam isao u atar i lepo se proveo :ppozdrav:
 
ajde svi su dobrodosli koga put vodi blizu pozarevca(petrovca na mlavi) sutra i prekosutra je zavetina ima od jagnjeceg i praseceg pecenja do torte! pozdrav i sve naj!!! :ppozdrav: :ppozdrav: al ce sutra kako kaze NA biti krkanjaa ::torta:: ::vino:: :veseljak:: ::super:: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
@kombajner.Nek je sretno!Svi koji sutra slave ili im je imendan,sve najlepse.Izvinte za off. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh