Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
samo ti batice reinstaliraj sistem,nema veze hd sa brzinom rada koliko ja znam :cao:
primi saucesce za babu .
 
Johnny, primi moje saucesce. Sto se harda tice, ako jos uvek mozes da udjes u Windows, narezi na dvd, cd ili nausb podatke koji su ti zaista potrebni. Formatiraj prvo stari hard i instaliraj Windows. Sumnjam ja da je to do harda, komp ti je 100000000% pun virusa i zato te jebava.
 
pre 10 dana je bio formatiran i ociscen od virusa ali kad radi hard disk se cuje kako drlja ili skripi nesto unutra pa se bojim da ce brzo da ckne ali nadam se da kad kupim nov da cu moce nekako da izvucem memoriju iz njega mada nema vise od 25gb ...ali sta je tu je i hard ima svoje godine pa mora jednom i to da crkne..... :udri:
a sto ej najgore probao sam da prebacim vazne podatke na usb i nekako sam uspeo ali jedva posto stalno izbacuje da nesto nije u redu i da nemogu neke failove kopirati ali jbg...
 
nema veze sto skripi disk ali hoce ponekad da jebe kad je star i blokira ne ulazi u WINDOWS nerazumem kako si ga spojio sa CD rom jedino ako si iso preko istog napajanja struje is napajanja koje pokrece i CD i HARD !!! zato najpametnije nov sistem i to obican SP3 i ima da ide uhhh!!!
 
Danas odvezao Majevicu na selo pa se zaljevalo :ppozdrav:...

Sve bilo OK da nisam skuzio da kad otvorim zadnju stranicu, sarke ne stoje bas kako treba (sve 3 pomaknute u lijevo za 1.5-2cm), pa sam ih morao rezati i variti na ispravno mjesto :zli: :nono: ::lose::

Da mi je vidjeti tog majstora varioca koji ju je sastavljao... sad se nekim cudom zadnja stranica otvara i zatvara bez problema...

Sve u svemu, dan prosao uz druzenje, salu i zajebanciju :D
 
Išao da vidim defile motorista u gradu. A uspeo sam da snimim samo trećinu kolone.

[youtube=425,350]0lqPlale_Ks[/youtube]
 
Ima ih preko 1000, ali nisu svi došli do grada, dosta ih je ostalo kod Bele loze, jer su se umorili sinoć od druženja. :ppozdrav:
 
Sprovodio najnoviju ideju u delo! Kako nemam(jos uvek) gde da parkiram kombajn pod krov, a da se kisa nebi curila u unutrasnjost kombajna pozeljno je da se parkira tako da stoji koso, da voda moze da se sliva sa lima, i da ne curi u unutrasnjost
10s98vr.jpg

kd7rpy.jpg

1zn66bb.jpg
 
Ma to je bilo pola sata posla! Na cirkularu odrzao dva komada gredice na duzinu 120cm, svaki komad presekao po dijagonali i zakucao na fosnu! Sad kad parkiram samo nateram na te rampe i podmetnem klocne i nemoze da stoji voda na sabirnoj ravni! A za heder imam staru ceradu pa sa njom prekrijem i gotovo! A cela ideja mi je pala na pamet dok sam pomagao supruzi u kuvanju pekmeza od kajsija!(ja sam samo mesao da ne zagori)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh