Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
tuneli.jpg

Skidali tunele sa bostana
 
Danas bio na njivi da kopam sirak i kukuruz i nas trojica smo pretrcali i sredili 3 jutra bez problema i sada je sve cisto i nema korova tako da smo ustedeli i na herbicidima a jedno jutro smo sredili za 3 sata :ppozdrav:
 
Bio jutros u kamenici... stigao kuci oko 11 i onda otisao malo da spartam, ospartao 11ha kukuruza...
 
Zavrsi sa prskanjem sirka u soji. Vec tri dana jasem moj 542 po ataru,ubime kicma. Usput prosao pored kukuruza sto sam prskao pre 10 dana,a misam spartao. Reko da vidim kad cu da spartam,kad ono kukuru ima oko 90 cm,potpuno zatvoreni redovi.
 
@Kombajner,Todor,Dragansavin
Momci prekinite vise svadju najozbiljnije vam kazem! Imate srece, nije tu Chugi pa je atmosfera suvise komotna...To prepucavanje nevodi nicemu samo steti ugledu i ozbiljnosti foruma! Ili se svadjajte preko PP ili nekako drugacije ali nemojte u temama koje nisu zato otvorene! :zli: :zli: :zli: :zli: :nono: :nono: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Ma jok ljudi, bas su bile male dnevnice! Ali jebi ga, oni ponudili pa ko je hteo, hteo, sobzirom da su karte bile od 5500 do 11 000 dinara a mi bili za dz i jos nam platili, nije lose ::namigivanje::
 
prekjuce ospartao 10 jutara kuruza mojih 4 i komsijinih 6 ,a danas ospartao 3 kukuruza i 3 suncokreta a za vikend je u planu jos 6 jutara koji su tretirani u petak i subotu.
IMT 539 u agregatu sa oltovim 4 reda paracem potrosnja na 6 kj. 7litara D-2
 
dragansavin je napisao(la):
@ Matic
Bravo druze :D Inace dete je puno sebe i jako naduvano i nakurceno misli da je najjaci na svetu i da moze da preti kad i kome hoce, ali matic znas dokle to ide, (ne odnosi se samo na kombajnera) dok ne dobijes batine i spustis se na zemlju i onda budes miran ko bubica


Ma vishe se ne isplati ni tuci se odmah te prijave policiji. Juce sam bio na sudu zbog toga i natovarili mi 4500 din kazne. Pre nije bilo ovako dok sam bio momak redovno sam bio u akciji i nikad me nisu prijavili a sad....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh