Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa covek koga sam danas bio da vidim radi 350jutara(mislim njegov otac tolko poseduje a sinovi rade) i mora da radi svaki dan a on ima 17 godina kao i njegov drug koji vozi traktor dok on sedi na spartacu i upravlja ali rade ko konji ma vredni ljudi nema sta godisnje ospartaju i zaoru 500jutara kultura i to sa jednim starim spartacom :ppozdrav:
 
branko je napisao(la):
Nikada neću moći da razumem ljude koji rade nedeljom.

Prepodne smo prskali soje a posepodne skupljali sejalicu na 50 cm posto sutra krecemo sa presejavanje i krpljenjem soje.
Onom ko radi puno zemlje je bitan svaki sat a kamoli dan. I mi radimo i nedeljom i praznikom. Jedino ne radimo za uskrs i bozic. A kad dodje zima ili padne kisha onda je svaki dan nedelja i praznik :osmeh: :osmeh: :osmeh:
 
Bogami korov raste i nedeljom, bube jedu i nedeljom....da ne nabrajam dalje! Mada bi i ja vise voleo da radim ponedeljak-petak 06-14h i svaku subotu da idem na pecanje....
 
neka, neka samo radite dok mozete, nedaj Bog da se oboli i tek tada bi se pozeljelo : uh da mi je moci raditi- ma radio bih i nedeljom i radio bih i dan i noc.
orite, kopajte, ma nije vazno da li si sav od prasine vazno je da vidis nesto u tome radu.

*****ah joj kad bih mogao nogom stati u moju Krajinu nista mi tesko raditi nebi bilo
 
Ja nista posebno sadio sa dedom neke lubenice privatno da bude za leto inace jedan pelcer lubenice 40 din!! a otac kosio danas onu lucerku sto treba da prskam posle baliranja!!

Edit by Branko:

Nastavak prepiske je uklonjen jer je off. Drugari, lakše malo.
 
Bio na fakultetu, vratio se pa 'ranio KRAVE, pa cistio govna, pa ponovo 'ranio KRAVE, pa spremao silazu ZA KRAVE, pa dao silazu KRAVAMA, pa pomuzo KRAVE, pa opet naranio KRAVE, pa pisao neki rad za fakultet...
 
danas sam ujutro bio u vaitu po kejsa i popodne bio jos da kopam sirak od divljeg sirka :udri: ali lako sam savladao 2 kilometra sam sam okopao i u 5 dosao kuci i seo za kejsa i malo sam se vozao i hvalio :cao: :ppozdrav:
 
Bio po podrivac sto sam kupio na licitaciji i do supruge u kamenicu i dok sam dosao kuci napravio u autu 350km crko na ovoj vrucini... e da mi je klima u suzi...
 
Mi smo vrcali med u subotu i prosek je 17kg po košnici, ali nismo dobili čist bagrem, pošto u okolini Apatina nema dovoljno velike bagremove šume.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh