Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jasam jednom vario neke resetke u sorcu do kolena , isto bilo ovako 33c ispod lipe i izgorele mi noge brale moj , od aparata , opasno posle sam mazao sa nekom mascu jomelop i mogu ti reci daje ::super:: tome spasilo u maloj nekoj casici kupis kao med kad se useceri ali kad namazes popusta kozu lakse se dise
 
Janko CASE IH je napisao(la):
kod nas se prica da ce idi dole i ljudi masovno krune pa sam i ja okunio sve i cena od 12 dinara je vise nego dobra na ovu krizu a prica se da ce cena biti najvise 12 dinara i da nece od toga ici gore jer ako ode jos gore drzava ce zatvoriti izvoz i qqruz ce opet pasti na 9 dinara ::lose::
Kako bre nece, kod nas 12.70!
 
Bio na licitaciji u Jasi Tomic i sreo se sa par clanova foruma, malo smo porazgovarali i nakraju sam pazario gvozdjurije, pa ce da vidimo dal se isplatilo!
lazito.jpg
 
Vrcao med, kombinacija uljana repica i bagrem, sada sam miran do suncokreta. ::super::
 
mityoo je napisao(la):
Bio na licitaciji u Jasi Tomic i sreo se sa par clanova foruma, malo smo porazgovarali i nakraju sam pazario gvozdjurije, pa ce da vidimo dal se isplatilo!

Šta ta gvožđurija treba da predstvlja ?
 
@tibor: Kakav je ono bijeli kabl uz đubre? Nije vrag da ti je utovarivač na stuju?

@Kiki: Ja bi rekao da je to podrivač.
 
Kiki-Jeste to je podrivac!

Cicimoric-Malo su pokusali da mi pomrse racune ali ipak sam ga ja kupio za 9000din+PDV=10620 ::novac:: Sve u svemu zadovoljan sam a to je i bila neka cena do koje sam bio spreman da idem!
_________________________________________________Post je spojen: [time]1243165919[/time]_________________________________________________
Bio danas u banatu da prskam...Kako me je vreme posluzilo, mogao sam da prskam sve do 12 sati te sam oprskao 10 kj kukuruza i 14 kj soje... dobar ucinak s obzirom da su njiveudaljene jedna od druge pa sam se navozao po losim putevima preko 20 km...
 
Bećarina pusta je napisao(la):
@tibor: Kakav je ono bijeli kabl uz đubre? Nije vrag da ti je utovarivač na stuju?
jeste, radi i na trofaznu



_________________________________________________Post je spojen: [time]1243178396[/time]_________________________________________________
Bećarina pusta je napisao(la):
@tibor: Kakav je ono bijeli kabl uz đubre? Nije vrag da ti je utovarivač na stuju?
jeste ,radi i na trofaznu
 
Daaaa a kamilica uspeva gde nista drugo nece....Bezi od zemlje za koju kazu da tu dobro rodi kamilica.....Zemlja koju ja radim u banatu je uglavnom teska crna ritska ilovaca...
 
upravo sam bio sa prijateljima na njivi malo da vidimo i druge ortake kako ceo dan spartaju kukuruz i nismo mogli da ih prepoznamo ko da iz cementa izadju tolko su imali prasine na sebi ali vredni ljudi rade ceo dan cak i nedeljom :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh