Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danas rasjekao gumu na autu- stara 2 mjeseca :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli:
otišao kupit novu mishellinku i ode 100e u piz.. ma... :zli: :zli: :zli: :zli:
 
Pre podne krunio kukuruz, a večeras brisao offtopic iz ove teme. Neverovatno kako ljudi lako skrenu sa teme u privatnu prepisku. Ali sada je manje više sređeno.

A kukuruz ću predati Delti, mada nudi za sada 11.30 dinara, amda dok sve spremim može da i malo skoči.
 
juce me nije bilo na forumu posto sam pre podne bio na njivi da kopam sirak i kukuruz a posle podne je negde u dalekovod udario grom :udri: pa nisam imao struje do danas i sada se odmaram i uzivam :ppozdrav:
 
Pre podne proveo jureći neke papire po ZR sudu,a popodne završavao držač za pp aparat.

Potom ga postavio na mesto

I to je to za danas što se posla tiče
 
Ja sam moje pripremio da ih nosim na atest... Samo nikako da ih strpam u kola i odem do vatrogasaca.....
 
ja sam eto pre 2 H izvadio john deere da ga jos malo pospremim za zetvo samo sto nije!! upalio sam ga ni dim da baci extra motor samo neznam koliko konja ima uglavnom motor je perkins 6 klipa nesto pise 150 ali nisam siguran a hteo bih da znam ?? malo pocelo da pada kisa pa ostavili posao!!
 
Cackao oko kombajna ulje ,filteri mast dopuna akumulatora.... Ovih dana jos da sredimo kosu i nabacimo vitlo pa cekamo .
 
Sad sam izasao ispod kombajna !!imam problem mucim se da izvadim sklop koja okrece osovinu do tocka to je sklop koji ide pored menajca zalepljen za menjac pa nemozemo da ga izvadimo jer je dugacka osovina koja ide u menjac a nemamo mesta!! Radi se o JOHN DEERE 630 kombajnu pa me zanima dali neko zna ili ima neki katalog da skenira ili pak kaze nesto otac mi je rekao da pitam jer je stvarno potrebno!! ako neko zna nek se javi na PP ili ovde neka pise za dalje informacije !! poz i hvala unapred :bravo: :bravo: :bravo:
 
Evo šta sam ja sređivao poslednje nedelje posle sređivanja kombajna prešao na nešto čistije ::samo odmor::

2njzihz.jpg

_________________________________________________Post je spojen: [time]1243632385[/time]_________________________________________________
30a6r9g.jpg

_________________________________________________Post je spojen: [time]1243632549[/time]_________________________________________________
A danas bilo porinućei :ppozdrav:

25i0siv.jpg

_________________________________________________Post je spojen: [time]1243632623[/time]_________________________________________________
16lmved.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh