Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A gde je to porinuto Zrenjaninac.... ta reka je malo velika za Begej?! :sta:
 
na tisi koliko mi je poznato sa slike ono preko je backa strana i naselje cikmeze jel sam u pravu zrenjaninac ispravka to je na backoj strani
 
Kod onog kamp naselja? Jesil isao na Mosorinsku adu da se kupas? Tamo ima lepdugacak i prostran pescani sprud dusu dao za kupanje i brckanje sa klincima! :D
 
danas sam prao sejalicu za kukuruz i stavljao je pod supu i cim sam je oprao crko mi miniwash :udri: neki GUDE i kad radi vise od 10 15 minuta izbaci neki bimetal i onda mora kod majtora da ide i vec je to 5 puta izbacio i sada bi ga prodao a kostao je 100evra ali mi se vec isplatio jer sam s njim oprao bar 20 puta sto u nasoj perionici kosta 500din jedno pranje pa mi se ovaj aparat isplatio ali zeleo bi da kupim veci onaj karcher ali mi je dosta skup...
 
I ja imam taj Gude al mi se nisu desavali problemi sa bimetalom :sta:.
Mi smo danas doneli konstrukciju za hangar. Teski rogovi u pm....
 
Bio kod prijatelja da vidim masinu sto je kupio .Teleskopski utovarivac Manitu,istera strelu 12m.Strasno izgleda .Ujedno mi je njegov sin prevodio uputstvo za mf sa nemackog.
 
sto bi rekao moj stric kad muze krave a ja ga pitam sta radis a on meni EVO JEDEM GOVNA ...a ja onda >MOGU LI JA SA TOBOM?? a on EEVOO BIRAJ KOJE CES :) hahhaahhhaha
covek ima 25 krava

Uglavnom mislim da mi svi ovde jedemo govna ...jer da ne jedemo ne bi se bavili poljoprivredom :) :cool: :ppozdrav: :ppozdrav: :D
 
auu ima da se pijeeee? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ako nek je sa srecom!! ja danas radio !! **greška li ti poso i drzavu glupavu puu samo u minusu idemo na jednu stranu kao daju na dve uzimaju! danas sam otvorio menjac na JD da vidim kako da izvanim pogonsku osovinu iz menjaca izvadio i za nekid an dolazim u ADU da je urade u firmi!
 
danas sam se malo vozao po selu na novom kejsu (sa upaljenim svetlima i rotacijom :cool:)i sad sam se upravo vratio kuci i bilo mi je zadovoljstvo i malo sam se pohvalio prijateljima i provozao ih :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh