Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas bas svasta radimo. od 5 -10 spartanje kukuruza i suncokreta nekih 10 -tak jutara ,zatim priprema hedera za farbanje, malo odmora pa mladji farbao a ja isao da oprskam gde sam posejao krastavac .
 
ehhh ja sam danas isprobao jednu kosilicu za travu za travnjak i sta se desi upali se mamu joj ja brzo kod cesme i ugasim jedva mislio sam da ce da ode u pm!!! a inace sam sredjivao garazu i sve epo slozio sutra vadim rotacione kosacice da ih sve lepo podmazem i menjam nozeve pa za koji dan krecu one u posao!!
 
Ošpartao 5,5 kj kukuruza i prihranio sa Kemirom.
Inače i ovde kukuruzi žute.
Moj kokičar se pati ki patika.
 
Završio Zmaj 171m
ju8hnm.jpg

_________________________________________________Post je spojen: [time]1242159724[/time]_________________________________________________
15i9r39.jpg
 
Urađeno sve kompletno_Ofarban i izlakiran i iznutra mislim i na vršalicu. Prvo antirost pa osnovna pa dva puta lak i spolja još auto lak.
 
super ti je kombajn :ppozdrav:
ja sam danas sklapao spartac tupanjac 4 reda koji je bio zimi u delovima pod supom a sada sam ga sklopio i sada je spreman za rad i jos sam obisao 50km njiva da vidim kakva je situacija u polju ali nista novo kise nema samo prasina i pustos... :udri: :zli: ali ove noci cekam kisu :kisa:
 
od tog oblaka na slici ce sigurno biti kise posto to umem da prepoznam na toj slici se vidi kako se oblak siri i ako je tamne boje onda ce biti i pljuskova ili kise ali videcemo jos do jutra sta ce biti :kisa: :kisa: :kisa:
 
danas sam malo kopao kukuruz na njivi i obilazio malo atar i konacno je svuda pala kisa nigde nije vise suvo i stocni sirak sto smo sejali pre mesec dana sad pocinje da nice taj sto je bio u suvoj zemlji ili u brazdi a taj sto je bio u vlagi taj dobro izgleda i ima vec 3 lista... :D a qqruz mi izgleda jako dobro za sada a zito najbolje :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh