Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam danas bio u VAIT-u da porucim case jx 95 i za par dana cu ga imati ako sef iz austrije odobri nacin placanja na rate :ppozdrav:
 
Danas izjutra uradili medjurednu obradu jedne parcele pod industrijskom paprikom,zatim sklapali kombajn i na kraju probali sta smo do sada uradili. Treba jos heder da se pregleda pa cekamo zetvu.
 
MATIC zelena brate kako nerazumes imale su slike todorove deteline da se vidi kakva je a ne zuta kao sto sam neku video izgleda kao da je 10 put pokisla a kaze da nije o ovome niko nemoze da mi prica jer znam vrlo dobro
 
Dobro bre sta se cimas.Nisam corav i nepismen da ne vidim sta pise.Sa kondicionerom je takva radi bez njega pa ces videti sta ce se desiti ako je doneses u balama kuci za 3 dana od kosenja.A detelina koja je pokisla 10 puta nije zuta vec crna
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242735807[/time]_________________________________________________
krunjenje1.jpg

krunjenje2.jpg

Jutros krunili kukuruz i direktno iz krunjaca u prekrupac mleli zrno
 
Jeste to je otac moj ali ne nosi motku nego lopatu a lepa siroka za po ledjima ubila se :haha:.Ma nema problem ja volem da se zajebavam a i da mene zezaju takav sam. :ppozdrav:.
 
danas prskao suncokret . a sto je dobra vest uvece u sest dobili smo prvu kisu posle 3 meseca suse . kiraj dali kod tebe bilo kise jer sa te strane je doslo :D
 
danas zaklao jedno svince i spremam se za sutra ujutru idem u mol za berac da dovucem. Mityoo kud mi je najblize da idem traktorom od skele do mola? Hvala ti unapred.

P.S. ja znam ovaj put od skele prva ulica desno kod groblja ,pa skroz do pesacke zone onda desno do glavne, pa levo do semafora, na semaforu desno i samo pravo, ima li sta blize i mozeli se ovim putem sto pisem?
Izvinjavam se drugim forumasima sto sam malo skrenuo sa teme.
Bice i slika uskoro
 
za sada nema kise ali bila bi dobrodosla juce i danas balirao skupljao i nosio seno ko ludak mada sinoc se zajebo u jednoj krivini sa svajcarcem ubacio preko dvesta bala on 40 konja mali sitan i poceo da kopa i da se dize cale bio iza zesce se uplasio mada smo ga doterali kuci i danas ceo dan po traktorima i tovario bale sad sam MRTAV umoran a sutra kosenje novog!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh