Šta ste radili danas?Sedmi deo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
išao do grada pa do ikr(zastupnik za nju holand)upoznao člana secondgeneration malo popričali i posle probao njuholand t5060 i td5050
 
MILOŠ D.T je napisao(la):
todor je napisao(la):
išao do grada pa do ikr(zastupnik za nju holand)upoznao člana secondgeneration malo popričali i posle probao njuholand t5060 i td5050

Oće biti pazara?
još se nezna ništa ako nešto bude svi ste pozvani ali traktori su vrh za te pare i udobnost i sve ostalo
 
todor je napisao(la):
MILOŠ D.T je napisao(la):
todor je napisao(la):
išao do grada pa do ikr(zastupnik za nju holand)upoznao člana secondgeneration malo popričali i posle probao njuholand t5060 i td5050

Oće biti pazara?
još se nezna ništa ako nešto bude svi ste pozvani ali traktori su vrh za te pare i udobnost i sve ostalo
Jel moze da se obori sediste.
 
peto1 je napisao(la):
todor je napisao(la):
MILOŠ D.T je napisao(la):
todor je napisao(la):
išao do grada pa do ikr(zastupnik za nju holand)upoznao člana secondgeneration malo popričali i posle probao njuholand t5060 i td5050

Oće biti pazara?
još se nezna ništa ako nešto bude svi ste pozvani ali traktori su vrh za te pare i udobnost i sve ostalo
Jel moze da se obori sediste.
pa neću ići sa njim u štetu za to je golf
 
jutos išao po turu nafte
pa išao u nabavku željezarije
i onda od te željezarije napravio vrata za vladimirca , ispala su kao picino oko :D


@panonstib
šta su rekli doktori , jel smijemo viceve da pričamo ? :haha:
 
Doktor je rekao umereno i da se pridržavam terapije i kontrola za mesec dana.Znači vicevi umereni, a morao sam da večeram zbog lekova pa zato nisam odgovorio na vreme. :cao:
 
Drago nam je! :ppozdrav: Onda da pričekamo još sa vicevima o raznim paprikašima i roštiljima. ::namigivanje::
 
crni gruja je napisao(la):
skinuo karburator produvao i vratio .. :D kada sam skinuo pumpu ..odvio se sras koji drzi membrane.. i semerimg na osovini ne dihtuje :sta: ..benzin se slio u motorno ulje ::lose:: sada moram da menjam uje ..popizdeo sam :haha: :haha:
i ko te to terao da diras :haha: :haha: :haha:
Jutros isao da vadim krv , pa pp pasos i lk. i onda po meso (gotovo dimljenje) i kod tasta skidao radijatore na 2 etazu i dosao kuci da prodam 1 krmacu za klanje bilo ::novac:: sad lagano suvo meso i forum
 
crni gruja je napisao(la):
kad hoces da budes 'eben gace same spadaju...napravio sam sve .... :D.pali i na benzin :D sutra jos ulje e to mi je najzalije i filter sigurno se natopio benzinom . :haha: :haha:
Ako ti je suđeno, bićeš .eben pa makar imao i plekane gaće!!! :haha: :haha: :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh