Šta ste radili danas?Sedmi deo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bio u Kikindi pre podne pa svratio do člana Vlade Popov iz Mokrina i video njegovu prinovu u mehanizaciji i veliki pozdrav za porodicu Popov.Evo malo zabeležio i mobilnim. :D

2q9dna9.jpg


154zndk.jpg


15mzj88.jpg


55frt.jpg
 
Jutros rasciscavao od slave, i tu nesto oko kuce, menjao slavine po dvoristu sto popucale kad popustio ovaj mraz. Nikakav kvalitet. :udri: Posle bio kod kerova, sredjivao haos sto su napravili ovih dana dok ih nisam pustao, i primetim da dve keruse pustile krv. Bice prinova, ako Bog da. :D Al nisam siguran kad su usle u teranje, nisam primetio ovih dana jer sam imao guzvu oko slave, pa nisam ni vodio racuna. Moracu da im vadim krv za neki dan, pa tako da proverim. Posle celo popodne :spavam: i forum. Sad idem u tazbinu. :ppozdrav:
 
Jutros išao u Čačak, dole me policija pošalje na vanredni tehnički, kad stigne pisamce videću koliko će ::novac:: otići... Sad imam goste, treći dan slave pa malo :ppozdrav: ::prica:: ::vino:: :veseljak::

:cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:
 
ceo dan oko nekog kamiona smrzo se ,zeza me gorivo poludio sam kada ga ugasim sacekam 15 minuta da upalim nece nekuda vrati gorivo i ako sam mu stavio jednosmerni ventil .Sada se spremam odoh u imlek da tovarim.
 
ivan610988 je napisao(la):
Au bato, naveceri i tri dana. Svaka cast. ::svaka cast:: :D Da sam znao dosao bih i ja! :haha: :ppozdrav:

Tri dana je gostinsko, kod mene je to crvenim slovima zabeleženo :haha: :haha: :haha: Još nisi zakasnio, još je treći dan... Kod mene je kao Ivkova slava :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Sad se vratio sa predavanja iz St.Pazove vezano novu setvu secerne repe.Nemacko seme Strube je promovisano tj. prikazivani ogledi i rezultati :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh