Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Krcio neku vrzinu komsinici ,uzeo sam lepe pare a i iznabadao sam se za primer,kupina dugacka a neka pa suva pa kad ubode .evo jos me bole ruke a ima i trnja jos da vadim .... :haha: :haha: :haha: :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sklapao motor na ursusu, ovde kod mene neka pipa udarila u motore, kod mene u selu 3 komada se rade istovremeno.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Meni danas stigla kozna garnitura iz Srbije. Svi odavde salju u Srbiju , a ja sam iz srbije uvezo u CH. Iskidao sam se dok sam je popeo na treci sprat. Zvao sam u pomoc svakog kog poznajem, a bio je u prolazu. Naravno da nisam pozvao svajcarce , jer oni nece da pomognu. U pomoc mi priteko italijan , crnac i siptar. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros radio dezinfekciju stale gde su bile svinje,kasnije trazio neko zemljiste da kupim,popodne se zezao sa ovim mojim ljubimcima po dvoristu i ode dan



@Nikola kv
Cestitam :ppozdrav:
U zdravlje da se vozis :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sad dosao sa casa voznje,kako me iznervirao instruktor znaci ujedam.Ceo cas mi nesto zvanjka a nista ne gresim,idem 25 km/h na pravcu a on 'SMANJI GAS',na kraju sam mu rekao necu,izasao iz kola i dosao kuci. :zli: :zli:

sad odo na neka predavanja... :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio na fizikalnoj terapiji i u povratku svratim do jedne radionice kada tamo stoji motor približno mojih godina (1962 je godište) ali je u boljem stanju od mene.Evo slike pa prosudite sami
1zn2wr8.jpg
1tan4n.jpg
2cz9gs1.jpg
2a8m4qq.jpg
tahpgi.jpg
:cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Čuj u kakvom sam ja stanju?! Blago rečeno nikakvom jer se svaki dan družim sa onima u belim mantilima.Lepše mi je bilo dok sam se družio sa onima u masnim i prljavim mantilima! :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Panonstib tu ste približnih godina kao i moj otac pa mogu da kažem slobodno da niste još za baciti. :cao:
Inače danas počeo remont mašina za predstojeću sezonu,posla kao u priči.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros radio, posle strugao drva i oljuštio direke, sad počela kiša da pljušti pa sam zbrisao u kuću....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vadio korenje staro 100 godina sa 820 i podrivacem od BNT... :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ista prica ponovo majstori, i sutra ce pa sada pisem da sutra ne davim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh