Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Malo se druzio sa javnim tuziocem ..malo u servisu ,uzeo koncentrar ..malo kuckam,pa hranjenje prasia mozde i jedno prasenje padne .. :D :ppozdrav: :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

završio na glodalici osovinu i zupčanik i sastavio rotodrljaču , izvlačio mašineriju iz šupe i otprilike kao matić remontujem moje krševe :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

E jurio dobavljace , narucio rostilj , pazario za predjelo , platio internet , doso veterinar da overi krmacu i njemu sam dao malo ::novac:: i dan ko ku...
Post je spojen: [time]1300472824[/time]
_________________________________________________
sto nepadne metar snega da se smirim malo
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Rale 83 je napisao(la):
E jurio dobavljace , narucio rostilj , pazario za predjelo , platio internet , doso veterinar da overi krmacu i njemu sam dao malo ::novac:: i dan ko ku...
Post je spojen: [time]1300451224[/time]
_________________________________________________
sto nepadne metar snega da se smirim malo

Pricaj u svoje ime, ja sneg da ne vidim vise :nono:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sklapao motor od ursusa, nisam završio taman počnem neko dođe pa prekinem, posle zvao ekspresni poštar da preuzmem prsluk i tako prođe dan.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Buran dan. Zamenio membranu na AC pumpi, normalno još filter i ulje. Rasturao AN na livadama (oko 4 ha). Zatvarao brazde na oko 2ha zimskog oranja, prekinula me kiša. Sutra koljem jednu krmaču, ispraznile se zalihe.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zoran Kostović je napisao(la):
Buran dan. Zamenio membranu na AC pumpi, normalno još filter i ulje. Rasturao AN na livadama (oko 4 ha). Zatvarao brazde na oko 2ha zimskog oranja, prekinula me kiša. Sutra koljem jednu krmaču, ispraznile se zalihe.
isprzi prekosutra pun tanjir da ne jedem burek usput
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas bio u Baji(Mađarska) da razgledam malo poljo-mehanizaciju....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

2monszp.jpg

e ovo sam ja radio ovih dana a i danas :udri:
Vadio staro korenje :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh