Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ja sam moju lucerku posejao jesenas,pa sta joj bog da ::namigivanje::

inace danas rezao voce...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sa majstorima ceo dan, ali imao sam prijatno iznenadjenje posetio me nas drug, clan i urednik ovoga foruma peto1.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Doneli pun kamion vestackog djubreta, za prihranu psenice i za kukuruz i suncokret. Sredjivali bastu i zakacili setvospremac i porusili oranje na jednoj tabli od 6 kj gde se katastrofalno uzoralo :SS i doneli setvospremac kuci- u planu prosirivanje :D
video snimci setvospremiranja u http://poljoinfo.com/index.php?topic=183.new;boardseen#new
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GIsXwVovt3Y[/youtube]
:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bacao djubrivo na 1 kj na ostalim ne moze se uci zbog vode. Od 12 do 18 casova pustao sam vodu na jeno pet mesta, ubio sam se i mnogo sam grehova ucinio (psovao sve zivo od njive do Nemanjine).
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ja sad spremao za repu prvi prohod izgleda ce kisa pa kad prodje onda cemo drugi put pa sijati
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros doterao prikolicu veštačkog đubriva, posle išao do Čačka, usput napravim katastrofalnu pizdariju, sasečem policiji put i počnu da me jure, jedva sam se izvukao :zli: :zli: Sad odoh da zakačim plugove na vlatka i probam malo da orem.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

isao da vidim kukuruz na branje sta moze cudo niko ga nije brao a vodeeeee :udri: :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Intenzivno se sexam,jedno 10-ak poziva za ove kurire jedni nece da dodju,drugi nemaju vremena,treci iskljucili mobilne tj ne javljaju se... :udri: :udri: :udri: :udri: :zli: :zli: :zli: :zli: Poslacu ih danas pa makar crk'o.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vodio dete kod lekara , pa poslao zenu kod sestre i zeta po frezu , pa se posle jeba.. sa njom .
Jedva naso po garazi nov feder za povratni mehanizam paljenja , i posle 3 sata mucenja otiso kod drugara-majstora da ga namota i postavi , i posle se mucio sa dovodom i karburatorom tek u sumrak sam je upalio , ludak ostavio otvoreno gorivo a freza nije paljena 2 god. benzin ispario a ulje se natalozilo i nalepilo po karburatoru katastrofa
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros išao do Požege vozio kevu na neka snimanja posle podne išao do Valjeva po blok i glave od ursusa bili na obradi kod selaka, sutra sklapanje.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ako nekog interesuje napisacu pa da redom krenem da su me u pola 6 probudili bolovi oko umnjaka i vilice,u 7 krenuo na fax,do 1-2 na faxu,pa mi malo zubari busili vilicu i rendisali pa sam kao raonik i onda za finis jebavanje oko ovog !!!! Dopunite brojevima ili od nedelje prsluci postom lagano pa kad stignu...
http://poljoinfo.com/index.php?topic=16918.msg303342#new
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh