Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Evo zumbul,poceo da se javlja!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Обновио регистрацију домаћинства . А јуче 4 сата чекао да продам акције . Бем ти народ било ми дошло да 30 њих убацим у контејнер. Дође пришљамчи се уз ред и после 20 минута стоји пред шалетером .Јос су старији и матори гори од малдих.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@ Zoran Kostovic
Gospodine Kostovic ako clan, urednik ovoga foruma peto1 za Vas ne predstavlja velicinu to je Vase licno misljenje i zadrzite ga za sebe. Meni je njegova poseta (ponavljam) bila prijatno iznenadjenje.

Danas kao i juce majstori do kise i radnja do utakmice. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@Duško58
Očigledno da niste razumeli šalu. Nije mi bila namera da podcenjujem Vas a ni Vašeg posetioca. Ako je Vama tako
delovalo, izvinjavam se. Kolegi izvinjenje nije potrebno jer se razumemo.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bacao stricu djubre,postavljao neki stiropor u stali,pravio kocentrat i sad utakmmica :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

aaa konacno sam ponovo na forumu,radilo se i ovih dana,spremam njive krunio jos kukuruz i svaki dan nesto :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas podaštrao direke za malinu, izobarao neke stare šljive pa treba da ih počupam sa čekrkom, posle imao goste i porđe dan...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zavrsio rezidbu breskvara,jos 30 ari sjliva... :spavam:kao dosta za ovu godinu,inace sam poceo(sa kracim prekidima)25.01.ali sam,gotovo usamljen :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Cestitam Nikola.
Danas su majstori imali slobodan dan pa sam isao po semena za radnju u Petrovaradin i Klisu. Posle podne u Silbas po koncentrate, sada komp.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Isao ponovo sa sinom kod lekara :udri: sad ga bole usi , pa sa kolegom u pozarevac u potragu za paritetima , pa isao po vepra , i isfreziro 30m² za luk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh