Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Aaaa joojj ala sam zadremao , uh boze boze ala se tovim , pripremam se za lepe dane da pijem pivo napolju ha ha ,,, :haha: :haha: odoh da nahranim male gude :D :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas mi stigla cisterna, malo se zanimao oko nje. Inače je za prodaju i menjažu za manju uz doplatu. Opširnije u oglasima.
5o886o.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ja sklapao motor od onog IMT 560,stavio karike,ubacio klipove,vezao radilicu.Sad cu malo da cesem usi i kuliram. :cool:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ja bio malo do Vajske sa clanom Tesin. Usput smo pokupili clana Milos bota koji nam je pravio drustvo i u povratku smo malo svrnuli do njega. :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sredjivao ekonomsko dvoriste. Svakakvog krsa ima kad se otopio sneg :udri:
Pomogao kozi da se ojari i izorao neku ledinu za ....... (razmislicu za sta mi treba ) ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Evo stigao sa svadbe, ispala neka pizdarija pa sam morao ranije da odem... :udri: Sve sami narkomani i budale :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@ časni North ARMY :ppozdrav:
Vidim da tvoja auto-prikolica ima registraciju LO ::svaka cast::

Inače, jutros sam, o svom ruhu i kruhu (sam-samcit :haha:), pregledao i očistio primljene i poslate privatne poruke na Forumu.
Špajzovao sam podatke na hard disk PC-a, od značaja za mene malenog, kao i slavni Bibliotekarov avatar Krivotorbića (Azbukovičan* koji se uspešno vraća kući sa lokalne pijace: praznog novčanika i pune torbe).

* Azbukovica = oblast Zapadne Srbije (Ljubovija, plahovita planinska rečica Ljuboviđa i desna obala ćudljive reke Drine).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh