Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bio na vasaru u topoli kupio motike za setvospremac pa ih sada montirao i probao bas dobro ide samo malio je jos mokro sacekacu jos bice dana
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas ceo dan razonoda,,, Išao sa drugarima na utakmicu, posle malo u kafić, sad da malo prilegnem pa ću videti šta posle.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros sredio stoku i probao krunjac :D, bure od 50 litara okruni za 7-8 sec.,..
Pa zakacio plugove i poorao 1 Ha, sad us'o u kucu, **greška mi je smrskano ::lose::
Sad kafica i forum... :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

malko trierisao , pa docekao i ispacao goste , jedan dodje ,drugi ode i tako 4 partije ,
a tasta mi dosla posle ..... 1,5 god
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Namestio TV posle mesec dana kako ga nisam gledao,sad odgledam belu ladju pa ga opet gasim.
Inace me je.. umnjaci rastu pa ne mogu na teren nigde nervozan sam. :udri: :udri: :zli: :zli: :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zdravo svima . Evo mene po prvi putu ovoj temi. Danas sam bio sa komsijom ne planirano na salonu automobila u Zenevi. Ja licno nisam neki zeljni posetilac ovakvih salona , ali kad sam se vec naso tamo onda sam za sve vas slikao nekoliko fotografija mobilnim telefonom. :ppozdrav:



b802sg.jpg
2ytqu4h.jpg
k9f3nc.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

2q3dy7q.jpg
10iexdy.jpg
15yjhvs.jpg



Pazit! Na ovom modelu nigde nema kvake , nigde svetla da se vidi , nigde nicega . Najverovatnije da je taktilan kao i nova generacija mobilnih telefona.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Evo i teslinog standa.
s28flw.jpg
2m2c9ao.jpg
2zq7ddk.jpg
fu9gfs.jpg
se6phs.jpg
fcqk9f.jpg

Post je spojen: [time]1300045872[/time]
_________________________________________________
Pogledajte samo ovu tehnologiju koju je Tesla prestavio na salonu automobila.

2i9ksy0.jpg
op49pk.jpg
2yybkoi.jpg
f39rw4.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ja sam danas pustio bika na kravu kako nikad nije ripao i prvi put izaso napolje bilo dobro ispalo .jedanput ripi pa posle za sigurno posle 3 sata jos jedanput ,.sto da gi dam 2000 ::novac::.

jos da gi molis da dodju najeli se
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pustio kravu na bika?Kod nas obično puštaju bika na kravu jerbo je bik taj koji osemenjava!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh