Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

153oia9.jpg
2hx12ty.jpg
ja se danas malo igrao sa aparatom i brusilicom i dobio ovo
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Kosjerac je napisao(la):
Bio u Valjevu nosio blok i radilicu na obradu od nekog ursusa.
esam ja tebi rekao da tu nema karika a ti zacadjavili ventili ,zacadjavili ventili
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ponovo se zamlaćivao oko džipa, jbm ti elektroniku, morao ponovo da zovem čoveka da ga kači na dijagnostiku. :udri: Sipao evrodizel i kompjuter pokazuje grešku da ima vode u nafti, neće da upali... Morao da zovem servis, istočili naftu, nešto jebavali, kačili dijagnostiku da poniše grešku, i ode 80 evra :udri: :udri: :udri: Jbm ti gorivo.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros po stali, pa onda po malecku u skolu, pa za Rasku za seme jarog jecma(47 din/kg :udri:), pa komsiji terao 3 praseta, pa terao u Leposavic 2 kom,pa iz Leposavica natovario 1100 kg koncentrata u pasata i prikolicu, pa veceras sredjivao stoku, pa prasenje jedne krmace i sad udjoh u kucu, 11 kom ....dosta..... pa i za danas dosta sad malo forum....pa :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Radio do 13h, sad došao kući da se spremim pa idem na svadbu u Čačak... Al' će biti veseljeeee :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

erzr04.jpg
ibdgf7.jpg
,danas isao po seme :krompir,kukuruz i sitnice za bastu a onda me deca nagovorise da probamo kako radi rostilj sto sam juce pravio ,a sad na klopu
Post je spojen: [time]1299935113[/time]
_________________________________________________
crni gruja je napisao(la):
Ispremestao krmace za prasenje pripatio . vepar ju je nafilovao . kupio jednu mladu krmacu .. landras -pietren, umiljata i mirna :D :ppozdrav:
slikaj krmacu da i mi vidimo
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

farbao blatobrane na imt-u 539 i sad lopatu u ruke i pravac svinjac :haha: :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Evo i ja konacno danas natovario ponovu pa poslao caletu kuci nek se malo igra sastavljanjem a ako budem raspolozen iduci vikend mozda ga i ofarbam. :D
24fh8pe.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio u zaradi pomagao ćaletu u rezanju voćaka došao kući mrtav umoran sutra i prekosutra ponovo rezanje.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Popravljao prasiliste,vario kapije, i odoh da vidim kozu i jarca alpine,ako mi se svide da kupim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh