Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Svasta nesto....namestao stricu radijator,komsiji radiop vodu u kupatilu,setao kerove,iso u teretanu i sad sve cetri u vis :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros bacali veštak na pšenicu.Do podne čekao da dođu po kombajn pa išao u S.Mitrovicu po gumu za 151.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Prao delove od jednog IMT 560,radim mu generalnu a on za svojih 25 godina zivota nije ni pokisao a kamoli opran.Ceo strokav,zamazan-zlo pa joj. Dok sam ga rasturao morao sam da prvo riljam srafcigerom oko svakog srafa pa tek onda da ga odvijem. :udri: I takooo...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas se ceo dan muvao oko nekog džipa, terao na auto dijagnostiku, posle ga oprao i zatego kao ersku mladu, treba u subotu da ga teram u Beograd na prodaju pa da se ugradim par stotina evrića ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Proka Azanja je napisao(la):
Prao delove od jednog IMT 560,radim mu generalnu a on za svojih 25 godina zivota nije ni pokisao a kamoli opran.Ceo strokav,zamazan-zlo pa joj. Dok sam ga rasturao morao sam da prvo riljam srafcigerom oko svakog srafa pa tek onda da ga odvijem. :udri: I takooo...
cekaj da pocnes da gulis dihtunge namazane orgialnim heretikom :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

galki je napisao(la):
cekaj da pocnes da gulis dihtunge namazane orgialnim heretikom :udri:

zašto ti je to problem :sta: u bušilicu staviš čeonu čeličnu četku i da vidiš od miline kako se skida ::namigivanje::
probaj i vidjećeš , površina se ne ošteti nikako a skine sve do sivila ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@galki
I to sam radio,ala je steglo svaka mu cast,rodio sam mece sa plekanim usima. :haha: Znam kako to steze,kad vidim da je motor time namazan zaboli me glava.

@savoris
Moracu i to da probam. :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Uspeo da polomim sav led u dvoristu... jbg pametniji popusta :D :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Duško58 je napisao(la):
@ tomo 555
Jel to onaj kvar sto si sam pokusao da resis, pa jos vise zeznuo? ::namigivanje::
ma štelam hidrauliku,a usput ću sredit i kvačilo.otišo mi druk ležaj...danas poskidao haubu i struju,sad opet čekam majstora da nastavimo....nikad kraja :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

savoris je napisao(la):
galki je napisao(la):
cekaj da pocnes da gulis dihtunge namazane orgialnim heretikom :udri:

zašto ti je to problem :sta: u bušilicu staviš čeonu čeličnu četku i da vidiš od miline kako se skida ::namigivanje::
probaj i vidjećeš , površina se ne ošteti nikako a skine sve do sivila ::namigivanje::
na njemu ima dosta delova od aluminijuma pa bi tako te delove ostetijo
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas krenem da crpim jamu pa opizdim cisternom u kapiju(probijem crevo na 3 mesta,odvalim levo krilo kapije) :zli: :zli: :zli: :zli: pa onda nastavljao crevo,pa sa stricom nameštao točkove na prikolici i tako......
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@milošdt
super , izvukao si se od mješaone :haha:

ja danas vozio dijete po raznoraznim kontrolama , sve ok
a kada sam došao kući sredio i onu drugu felnu na prikolici

sada prikolica izgleda ovako
abcd0018g.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ma ja sam tebe pokušao da oraspoložim da pogeledaš stvari sa svjetlije strane :cool:

nemoj da te kunem da i ti imaš makar jednog šuraka kao što je moj :D a ne kao ja 4 komada :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Rezao sam vinograd, a ono toplo, ko bog. Tu i tamo ostrvca snega, u jedno ostrvce sam stavio LAVA, što je išlo, ko dete u prvi razred!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh