Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Cekaj da se Todor probudi i procita ovo, eto njega ponovo u Beceju. Bolje da menjas adresu. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bolje da je is'o beciklom u stetu - nit bi mu bilo zima, nit bi mu se smrlo gorivo. :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Iso bi on biciklom al nema na njima zimske gume.

KishRobert je napisao(la):
peto1 je napisao(la):
Cekaj da se Todor probudi i procita ovo, eto njega ponovo u Beceju. Bolje da menjas adresu. :ppozdrav:
ta to je sad bilo,pre sat vremena!

Jos bolje nece ni leci odma se vraca.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Celo jutro sa klincima,i slusam stare hitove:Toma,Saban,Jasar,Ipce,Sinan,.........
I secanja se vracaju.Koliko puta sam pijan pravio sranja uz navedene velikane narodne muzike.Jebena stvar te uspomene.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nećes verovati, vidim u temi Muzika, neko postavio Riblju čorbu i evo sad sa najstarijim klincem skidamo sa You tube već sigurno sat vremena Čorbu a sad ćemo malo i Bajage :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Moji su jos mali,ali zna im se muzicko opredeljenje.Samo cirilica. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

:haha: Videćemo još šta će biti, neka su živi i zdravi a za muziku no frks no problems :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sad ustao, pa da vidim šta se radi ovde, noćas došao oko 4h, jbg zeznuo sam nogu pa će biti par dana odmora... Eeee da, još jednom Srećna vam nova 2011... :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Legao u 02.00. Ustao jutros u 04.45--- petlovi zasvirali pa to ti je :udri: :nono:
Potom malo prilegao, pa ponovo ustao u 10.00, potom malo sekao drva... odgledao Becki koncert ( hvala Bogu) divan je bio... sada malo forum i net... :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Doneo prikolicu čokanja,nestalo a treba da se loži grejanje.To mi je današnja razonoda čisto da ne dremam.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ovi iz okoline Bora zovu "tuljani" :sta: kod nas su šapurine :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh