Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

istovarali betonsku hranilicu koju sam doneo neki dan
dvlirr.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Doslo vreme da se treznim 3 noci za redom se veselilo,sad jos da navatam ove moje komsije da idemo sutra u Rumu i nigde kraja. :cool:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

KishRobert je napisao(la):
farmer bob i ja slepali gospodjinackoj jebaca presretaca todora da upali auto!
:D
Cela istina! :haha: samo mala ispravka - Todor je iz Djurdjeva.Juce uopste nisam bio na forumu,evo sve do sad,a znao sam da postoji Robertov "opis"jucerasnje akcije,pa moram i ja malo da dodam koju.
Inace i ja se zhvaljujem Todoru,na kafi i bambusu koji smo popili u stanu njegove "drugarice"(inace postoji slika,samo mi jos nije poslata),da dokazem Todorov boravak u tom ljubavnom gnezdu,gde je on "slavio"docek NOve godine.
Inace ja danas vala nista.Jedva namirio,sinoc bili kod brata na festu povodom prinove,tako da.... ::samo odmor:: ::samo odmor:: ::samo odmor::
p.s.@todoreeee........gde si,javi seeeee,jel si dosao sebi.....(stvarno je delovao iscrpljeno :haha:) :cao: :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ja sam bio rad da idem,ali moram sutra da tovarim bikove kod kuma.

Danas bio u lovu pa namirivao,pa crpio jamu.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

dotero traktor kuci i oko toga se zezao ceo dan sutra ruma otpada zato sto je hladno
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

KishRobert je napisao(la):
a zato se ti bojiš da uđeš unutra što je razvedena ,peto 1 iako znam gde živi nek skloni samo kola jer znam gde stoje ali zato je moj drug farmer bob smeo da uđe unutra jer se ne boji kao kish robert čak se sad bojim da farmer bob ne ode sam kod nje
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

todor je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
a zato se ti bojiš da uđeš unutra što je razvedena ,peto 1 iako znam gde živi nek skloni samo kola jer znam gde stoje ali zato je moj drug farmer bob smeo da uđe unutra jer se ne boji kao kish robert čak se sad bojim da farmer bob ne ode sam kod nje
kako ja nisam bio da vidim ko je ja namestio bobetu ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

hvala ma nema pojma da ih postavim ustvari prebacim sa telefona :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Evo ljudi ono sto sam vam pricao.Vidite moj bambus i kafu,a @todor je stvarno delovao iscrpljeno da sam morao malo da ih zasmejavam a eto fotografisao sam ih....(za uspomenu na docek nove g.) :haha:
2a7h2fs.jpg

Post je spojen: [time]1294001060[/time]
_________________________________________________
gagi je napisao(la):
todor je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
a zato se ti bojiš da uđeš unutra što je razvedena ,peto 1 iako znam gde živi nek skloni samo kola jer znam gde stoje ali zato je moj drug farmer bob smeo da uđe unutra jer se ne boji kao kish robert čak se sad bojim da farmer bob ne ode sam kod nje
kako ja nisam bio da vidim ko je ja namestio bobetu ::namigivanje::
:haha: :haha: tako je..hvala @gagi ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio u Rumi. Najlošiji vašar na kom sam bio do sada :udri: Vratio se u 11 kući.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zimsko doba je ipak pa nije uopšte čudno što je loš vašar.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh