Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Prethodna dva dana vrlo teško upaloi auto . Jutros upalio kao da je leto :sta:. Proverio grejače sve O.K. Nafta je izgleda obično đubre. :udri: :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

mi smo spremni...
2462a06.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Batice pazi da ne upalis nebo... :haha: :haha: :haha:
Ja cu da ispraznim sanzer,pa ko ce da me apse neka apse....
Bio da kupim vino,sad :spavam: pa veceras :veseljak:: :veseljak:: :veseljak:: :veseljak:: :veseljak:: :veseljak::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas završio kolica za boce, pa išao u varoš u kupovinu. Svukuda gužva pred praznično raspoloženje, trgovci zadovoljno trljaju ruke pao dobar pazar.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Dukanac je napisao(la):
Jutros išao u kafić sa sestrama, malo sedeli i pričali, nismo se dugo videli, posle išli na centar, dolazio Deda Mraz bacao bombone. :haha: :haha: :haha: Sad malo da :spavam: pa da se spremam za doček. :D
jel si uhvati nesto :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Potpuno se spremio da ugasimo i 2010. godinu... nakrunio i namleo kukuruza... napunio dzakove... ocistio kod zivotinja... nahranio ih najjace sto mogu... da ne udju gladne u novo leto Gospodnje 2011...
spremljen stan... da sve bude uredno i dogodine... danas sam nasao cak 6 jaja kod zivine... sto je rekord do sada... lepo tek toliko da se udje u novu sa pozitivnim rezultatima... :sreca: :ppozdrav:

Srecno i bericetno SVIMA :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Kuvali gulaš....

I zapismo se, mi najbolje komšijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......................
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

kinez je napisao(la):
Dukanac je napisao(la):
Jutros išao u kafić sa sestrama, malo sedeli i pričali, nismo se dugo videli, posle išli na centar, dolazio Deda Mraz bacao bombone. :haha: :haha: :haha: Sad malo da :spavam: pa da se spremam za doček. :D
jel si uhvati nesto :haha: :haha: :haha:

Što se tiče bombona ništa, navalila ona deca oće da se pobiju oko bombona pa se nisam mešao... Nadam se da ću noćas uhvatiti neku mrazicu ::namigivanje:: :haha: :haha: :haha: :haha:
2iliuky.jpg


Svima želim lep provod večeras a i ja odoh polako... :ppozdrav: :ppozdrav: :cao: :cao: :cao: :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

jutros bio do grada kupio odelo pa popodne malo :spavam: :spavam: ...sad se pripremam polako da krenem...
znam kako cu da odem a kako cu da se vratim :sta: :sta: ... ::namigivanje::

srecna nova godina svima, i zelim vam puno zdravlja i veselja :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Evo i mi vecerali,pa pre spremanja da vidim sta ima kod mojih forumasa,a onda krecemo kod prijatelja,pa ponovo kod brata i mojih(nastavak nocasnje proslave rodjenja male Nikoline) :D i tako......


Svima zelim puno zdravlja,srecnu i bericetnu Novu 2011.g...... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Gledali malo vatromet, zeznula nas magla al nije bitno. Nastavljamo sa jelom i :ppozdrav: a za posle će da vidimo... :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Slavimo u drustvu prijatelja ajd da pogledam kao je na forumu. Momci neumorni ste. Ajd da nastavimo slavlje, pozdrav i lep provod. :ppozdrav: :veseljak:: ::prica:: ::000::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jos malo na forumu i odoh da spavam... ceka me ujutro Becki koncert... nesmem to propustiti... svirace i marseve... Radecki i druge... :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vratih se sa doceka...grlo me boli...ne znam da li od deranja ili od ladnog piva...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

farmer bob i ja slepali gospodjinackoj jebaca presretaca todora da upali auto!
:D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bio u stetu,pa mu zakazo auto...
a drhceeeee,'oce zubi da mu poispadaju...k'o da napolje ima -5000 :haha:

a farmeru krivo,jos mu kaze:"blago njemu,on tri puta nocas,a ja nijedared"
:haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jel bar stetio kod devojke? Ako je bio kod neke udate, dosao bi mu golf glave. :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh