Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zoran Kostović je napisao(la):
@zlaja
Lepo i bezbedno, svaka čast. Kakvi su im utisci?
Eh,oduševljena deca nikad veće osmehe nisam video_Ovih dana mi tel. zvonio kao u sezoni žetve deca i mame su samo zivkale kad se kreće?
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros bio do groblja, udarali po pršuti i vrućoj rakiji, posle se javio na dužnost, ali nije imalo ništa da se vozi danas pa smo do sada igrali remi....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas napokon uspesno zavrsio download mojih sah knjizica... brate nisam znao da smo neke ojadili za nekih 500-600 evrica koliko je vrednost u stampanom obliku... mene je kostalo citavih 7 sati downloada... :ppozdrav: Sve to malo prelistavao i sada mi je glava kao poveca lubenica ili ti kupus... uh


:ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutro startovao sa emisijom 10 %... e kada sam video onu zemsku kako j...be onaj osetljivi adsorpcioni spektrometar kada je merila uzorak za kvalitet zemljista ....preselo mi jutro... i otisao u nabavku da se smirim...pa da li je to istina da ima toliko nestrucnog kadra... pa ako nema postovanje prema aparatu kako ce on precizno meriti :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Juce kupio 6 zenskih jaradi,sad hranjenje na cuclu :D
15xl81s.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pa jel moze neka poljo.emisija koja pocinje u 11:00 na rtv ili rts da bude bez KWS?
KWS ovo,KWS ono,brate mili smorili su gore od babe za nis akcije....sad bas necu nista od njih da sejem!!
:zli: :udri: :udri: :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zoran Kostović je napisao(la):
Jel to početak novog biznisa?
Posibile,veoma posibile :haha:
Iskoriscavamo postojece kapacitete,nego mi sneg sj...o krov garazici gde sam hteo da zatvorim ovce,tako da sad samo koze uzimam.Cilj : 10 koza i 20 ovaca,a svinje na 4 kom.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nikola.KV je napisao(la):
Zoran Kostović je napisao(la):
Jel to početak novog biznisa?
Posibile,veoma posibile :haha:
Iskoriscavamo postojece kapacitete,nego mi sneg sj...o krov garazici gde sam hteo da zatvorim ovce,tako da sad samo koze uzimam.Cilj : 10 koza i 20 ovaca,a svinje na 4 kom.

Aj pa boze zdravlja da se to prosiri :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:.... A sto se mene tice, ucio malo, obavio sve ostale obaveze, i sad polagano forum......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh