Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Од јутрос у шуми. Секли багремове кочеве за малину. Лош пут, у газовима лед, негде и не пуца под трактором а где пропадне ту је мука изаћи. Ипак топедо је махина и довукао нас до куће само тако. Идем на заслужени ручак :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Stigao paket od kuce,kobaja,kulenica,snicle na par nacina,kolaci i ostalo... :D :D
Sad malo do grada i tako...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros išao da dovučem iz šume prikolicu što mi je ostala pre mesečak dana u šumi, posle išao do auto otpada uzeo branik za yuga, poštar mi razbio kad je vraćao kola u rikverc... Da mi je da sretnem jednog treznog poštara... :zli: :zli: :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Dukanac je napisao(la):
Jutros išao da dovučem iz šume prikolicu što mi je ostala pre mesečak dana u šumi, posle išao do auto otpada uzeo branik za yuga, poštar mi razbio kad je vraćao kola u rikverc... Da mi je da sretnem jednog treznog poštara... :zli: :zli: :zli:
"Ide poštar bešte ima k.... oštar" :ppozdrav: :ppozdrav:El bilo odnapred ili od pzadi :sta: :ppozdrav: :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Krunili kod komsije...
30iujhe.jpg
2q9b9m8.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Uradnji ubijao vreme bio mi kum pa me palio da idemo da pecamo na neku vodu.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Isao na oranje :udri: pa popodne odmaram. :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Išao malo po Bačkoj gledao neke kamionske prikolice i bio kod člana Bubu i lično se upoznali sa njim i sa članom Tešin.Pozdrav za porodicu Popov i posebno za mamu koja pravi odličan sir i koja nas je dočekala kao da smo rod rođeni. :bravo: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ubio se kao siroče dok sam izganjao državljanstvo , mamicu im i administraciju , na svakom ćošku se nešto plaća :zli: cijeli dan sam se ganjao po 3 različite opštine dok sam sastavio papire :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

upalio 539 sutra sitnice oko njega ceo dan i neznam ocu zavrsiti
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@mirmag, nesto mi poznat taj krunjac, jel to bio Timko da kruni?
Ja bio danas po ureu, i istovarao sapurike.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas sam uradio dva servisa na dva motora CAT 3406 i drugi CAT 3306 i malo se zezali sa pumpm na benzinskoj stanici. Inace vreme je extra :cool: i toplo milina bozija jedino sto nema sta dase :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ubio dremku jedno sat vremena,sad gledam ove nas nepoveze,slaba vajda :udri: :udri: :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Dovlačio ureu do podne ,a posle se spremao za razbacivanje iste.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh