Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

jhona DERU je napisao(la):
Lopatanje, sneg pada kao nenormalan a imam 100m od garaže do ulice, bacio sam i so, da li će da ga s.ebe, videćemo....

Samo neznam ako si bacao so na beton :nono: neće biti baš sjajno , so nagriza beton , ja sma to "naučio" pre par godina .
Ako ima leda ili snega na betonu baci prašak za pranje po njemu i da vidiš , rešen problem

Hvala na savetu :ppozdrav: prvi put ove godine bacam, ćale dobio par vreća. Nije beton, od ulice do kapije je asfalt a ostatak pločice za dvorište.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bio jutros do Petrovaradina,malo se muvao sa studentima po katakombama ,doso posle do stana,odmarao,sad opet odmaram,a i kasnije cu da odmaram....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bio kod drugara na casti,kupio claas lexiona 450,pa mi bio pioneerov promoter
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Lomatao se po gradu, neverovatno, svako ko ima kola izašao je da pravi gužvu :haha: a tek po prodavnicama, narod kupuje ko besan :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Išao do ujaka, posle pomagao komšiji da unese ormare, čovek kupovao a nije razmišljao da ne mogu da se unesu na vrata, jebada žešća... Sad pregovaram u koji ću kafić za novu da i to razrešim....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vodili bebu na vakcinu, spremam se za noćnu...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

izvadio lekarski i poplacao milion nekih sranja za vozacki ispit,onda otisao do klanice podigao ::novac:: od tovljenika i od 3 do sad :spavam: :spavam: .. ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Odveo sina u skolu , doveo sina .... isao na casove voznje :sreca: svadjao se sa instruktorom (uzmi ti moj kamion i zakaci za njega troosovinku i probaj tako da vozis , nebi nista ostalo iza tebe :haha: :haha:) morao je da popusti , u cetvrtak polaganje ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1293557131[/time]
_________________________________________________
Sika je napisao(la):
izvadio lekarski i poplacao milion nekih sranja za vozacki ispit,onda otisao do klanice podigao ::novac:: od tovljenika i od 3 do sad :spavam: :spavam: .. ::namigivanje::
Sta ti polazes
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

za B kategiriju...jedva sam stigao sve da sakupim da me ne uhvati ovaj novi zakon...ko posle da ide 6 meseci u "skolu".... ovako :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sika je napisao(la):
za B kategiriju...jedva sam stigao sve da sakupim da me ne uhvati ovaj novi zakon...ko posle da ide 6 meseci u "skolu".... ovako :D
Deru ko nenormalni , ja se cenkao .
Sta ja mogu da naucim u vasoj A.skoli ...... voznju u rikverc - ne , onda sta nudite
dobijes kategoriju posle ce praksa doci ....... jel moze samo 2 casa da se upoznamm sa vozilom - moze .
Jel vozilo komplet ispravno , pufer luft u 5 tocku ...... - pa znas to svi teraju
i oborim mu cenu na 8000 komplet (2 casa , izlazak na voznju dok ne polozim i uverenje da sam polozio i placam po realizaciji ) suprugina vozacka me kostala 800e platio sam 80 casova zbog prekida u trudnoci a vozila 20
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Popravio drugu brusilicu koja je bila crkla prošle godine, otišli zupčanici, pa letos u Rumi našao istu takvu i danas to premontirao, sad radi ko doksa.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Dr.Gruja je napisao(la):
Otvorio novu temu na forumu : Da imate para koji nov kombaj biste kupili. :ppozdrav:
misliš bajku :haha: :haha: :haha:

išao gledao onoga gusjeničara traktora

pregovori su u toku tako da nemogu sada nikakvih informacija dati , kasnije ću :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

pre podne isao da probam isao probatti orati repiste islo dobro za cudo bozije
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Išao jutros u komunu pa krunio kukuruz,bungurao,premeštao neke mašine na drugo mesto,čistio dvorište od snega i leda i na kraju oprao auto jerbo je bio katastrofa prljav.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bili u Master centar u NS na proslavu 10 god SINGENTE.... :D ::vino:: ::000:: ::prica:: ::rodjendan:: :veseljak::
ali muza krava me nije promasila :nono: :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh