Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

probudime jutros stric , doso iz italije i malo sleteo s meckom , odem izvadimga i .......... lepo mise zahvalio ......... mogo je bar na pice da me pozove kad sam otiso 6-7 km po njega , sto ga ne ostavi tamo :zli: :zli: :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas ništa ceo dan leškarim, gledam tv i cirkam čajeve ::suncanje:: ... :D :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Petar 90 je napisao(la):
Celi dan samo lezim i jedem....
ovo je zivot,. :D

Po meni, ovde fali jedna radnja za komplet idealu :D

Lopatanje, sneg pada kao nenormalan a imam 100m od garaže do ulice, bacio sam i so, da li će da ga s.ebe, videćemo....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

futurefarming je napisao(la):
Petar 90 je napisao(la):
Celi dan samo lezim i jedem....
ovo je zivot,. :D

Po meni, ovde fali jedna radnja za komplet idealu :D

Lopatanje, sneg pada kao nenormalan a imam 100m od garaže do ulice, bacio sam i so, da li će da ga s.ebe, videćemo....
ja to progazim traktorom ::traktor::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas orao, moji nastavljaju, a ja u krevet. sutra nastavak... :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

uradio onaj motor na 539 ostalo da povezem jos neke sitnice i stavim haubu i to bi stigli da se nismo zarakijali sa kuvanom rakijom
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ceo dan na otpadu, skidao neke delove sa nekih bačenih mašina, bilo tu i elektro motora i hidro pumpi, ima svega.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

futurefarming je napisao(la):
Petar 90 je napisao(la):
Celi dan samo lezim i jedem....
ovo je zivot,. :D

Po meni, ovde fali jedna radnja za komplet idealu :D

Lopatanje, sneg pada kao nenormalan a imam 100m od garaže do ulice, bacio sam i so, da li će da ga s.ebe, videćemo....
A u medjuvremenu radim i tu trecu stvar :haha: :haha: :haha: :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio na zimskom predavanju u Rumi koje su organizovali zajedno KWS i Bajer, bilo je dosta zanimljivosti najvise se govorilo o repi. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

zaboravih reći da sam juče napravio najvažniji projekat za ovu godinu , dječije sanke :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

savoris je napisao(la):
zaboravih reći da sam juče napravio najvažniji projekat za ovu godinu , dječije sanke :D

Jos samo danas malo da ih razradis.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Lopatanje, sneg pada kao nenormalan a imam 100m od garaže do ulice, bacio sam i so, da li će da ga s.ebe, videćemo....

Samo neznam ako si bacao so na beton :nono: neće biti baš sjajno , so nagriza beton , ja sma to "naučio" pre par godina .
Ako ima leda ili snega na betonu baci prašak za pranje po njemu i da vidiš , rešen problem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh