Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ljusha je napisao(la):
@mirmag
Ako sam dobro razumeo,registracija izadje 4400 ako je traktor u tvom vlasništvu,a ti si radio i prevod pa te je izašlo 11700 :sta:
Ne!prevod sa ovim nema veze...Polisa 2760,a.taksa 2300,za zagadjenje z.sredine 751,tehnicki 1300,komunalna taksa 220,drumarina 110,troskovi uplate160...Sracunaj i dobices konacnu cifru za registraciju bez novih dokumenata...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Umoje vreme kad sam ja bio mlad to nije tako islo :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

mirmag je napisao(la):
ljusha je napisao(la):
@mirmag
Ako sam dobro razumeo,registracija izadje 4400 ako je traktor u tvom vlasništvu,a ti si radio i prevod pa te je izašlo 11700 :sta:
Ne!prevod sa ovim nema veze...Polisa 2760,a.taksa 2300,za zagadjenje z.sredine 751,tehnicki 1300,komunalna taksa 220,drumarina 110,troskovi uplate160...Sracunaj i dobices konacnu cifru za registraciju bez novih dokumenata...
Au .ajku im
1zzhpbs.gif
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ceo dan sam u Čačku, oterao auto u auspuh servis, posle pomagao ujaku u radionici da obradi neke ploče i izvari postolje mašine, mrtav sam umoran...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas se vozikam ceo dan, išao u Kragujevac u metro, posle za Čačak po neke reklame za restoran, onda po obližnjim selima švrljao završavao poslove, i na kraju kad sam seo za računar forum ne radi, ali proradio je u roku od dva minuta mora da se uplašio.... :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Klali pilice i smrzli se da sada ne mogu da se zgrejem. J...s ovu zimu. ::lose::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ma stizu sutra novi pa moram da oslobodim prostor a i vreme im je. Da sam ih ostavio jos prirast posle osme nedelje je puno slabiji slazu samo salo. Imam ja coveka koji vrsi usluzno klanje tako da se ne umorimo puno samo vec nervira ova zima. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh