Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Isao da vidim neki kombajn.Na oglasu jedan mogel a u stvarnosti nesto sto ni bog s neba ne zna sta je. :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Celi dan u krevet...sokici,cajevi,lekovi i ta s...nja... ::lose:: ::lose::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

KishRobert je napisao(la):
bio mi lokalni "prezenter" lg-a... :haha:
v75w1l.jpg
Sad da castis garant si dobio preko veze majicu,prsluk,pljosku a o blokcicima,kacketima i olovkama da i ne pricam. :D :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Položio Motore SUS sa desetkom. :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ni ne ide mi se nigde. A valjda će jednom i od ove naše države postati Država. ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bojim se da ce tvoja diploma,kao i diploma od NA jadna camiti u nekom poljskom WC-u!
:haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ko je šmirgla. Ne učim ja radi parčeta papira nego da bih znao da radim neki ozbiljniji posao. :)
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Attila M. je napisao(la):
Ko je šmirgla. Ne učim ja radi parčeta papira nego da bih znao da radim neki ozbiljniji posao. :)
Naravno da si u pravu, :ppozdrav:
svaka cast za ispit ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

šta sam radi danas :sta:
nije bitno , samo ću ponoviti što je neko pametan već rekao ''ono što nas ne ubije to nas čini jačim'' ::svaka cast::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas svašta nešto, pomagao komšiji da vari neku ogradu, posle malo cunjao po selu, ubijao vreme........
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Attila M. je napisao(la):
Ni ne ide mi se nigde. A valjda će jednom i od ove naše države postati Država. ::namigivanje::
North ARMY je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
bojim se da ce tvoja diploma,kao i diploma od NA jadna camiti u nekom poljskom WC-u!
:haha:
Daleko je sunce. :cao:


Deco, one-way ticket ! :ppozdrav: :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

KishRobert je napisao(la):
bojim se da ce tvoja diploma,kao i diploma od NA jadna camiti u nekom poljskom WC-u!
:haha:

Ja sam moju već okačio iznad čučavca, do kraja godine dodajem još jednu, zatvaram klozet i odoh u njivu! :cao:

__________________

Štrebam kao i juče, kao i sutra... :udri:

Čika Kara-liću, nemojte da rasterujete decu, ako neće karton sa diplome, motika još može da zaradi. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh