Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Deco, one-way ticket ! :ppozdrav: :cao:
[/quote]


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7DYA1raD-YY[/youtube]
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@ Attila M.
Cestitam i samo napred, nemoj obracati paznju na kojekakve komentare.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Izreka kaze : "Lud covek zivi gde je rodjen,pametan gde mu je bolje".
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nidzo, bravo majstore :ppozdrav:

Posle svega sto sam preturio preko ove moje glave za zadnjih dvadesetak godina, ucesnik u svim burnim dogadjajima, krvavljenja (bukvalno) , uvideo sam da je Mnooogooo bolje bilo onima koji su zapalili jos pocetkom devedesetih negde daleko, i vodili se patriotizmom petkom kad se skupe u kafani uz "nasu" muziku, a suske slali samo svojima.
Ovo govorim za sve na ovim nasim Balkanskim prostorima.

I ,zato deco... Bezite odavde da Vas ne zadesi opet neki novi rat, a zivot je jedan .. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ja mislim da smo mi drzava koja ima mnogo obrazovano nepismenih ljudi svaka cast pojedincima.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

2r7vcrl.jpg

Poceli sa oranjem.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio danas u Rumi u Sup-u da mi preprave staru saobracajnu dozvolu...vratio se i registrovao traktor...nove tablice i nalepnica..saobracajna ce biti za mesec dana,dobio potvrdu...
2dblczr.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas kolega brao kukuruz pa mu ja pomago malo sa drugim traktorom vukoga gde zapne posto je bila velko blato i sneg :D.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@mirmag
I na ovima su pogresili grb... Posto su tablice, saobracajna i tehnicki :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio u Osecini oterao neku malinu pa se nasao sa clanom Zoransefom isli na pice malo pricali ::svaka cast::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Boki-Vl je napisao(la):
@mirmag
I na ovima su pogresili grb... Posto su tablice, saobracajna i tehnicki :ppozdrav:
Tablice,nalepnica,saobracajna...3100,tehnicki 1300....sve takse i ostale njihove izmisljotine 11700din. ::lose::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@mirmag
Ako sam dobro razumeo,registracija izadje 4400 ako je traktor u tvom vlasništvu,a ti si radio i prevod pa te je izašlo 11700 :sta:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh