Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

gle njega!
pa sta sam sad lose rekao?
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas malo obisao rumu,sabac,klenak itd......sledi prilog iz rume.......................... :haha:

e0mwwn.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

juče bio u Rumi , upoznao člana kinez , levak se nije javljao na telefon a raletu se izvinjavam jer sam morao ranije kući (nije bilo do mene)

posle toga išao na selo i mnogo zeznuto ići traktorom , dionice puta na kojima je led su opasno klizave jer je temperatuha oko 0 stepeni , sve su šanse da danas budem montirao lance :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Odveo klinca u predškolsko, kupio hleb i sa hlebom...
Danas ništa nemam u planu pa ćemo se družiti dok mi oči ne pobele... :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bas lepo :D niko nista ne radi :haha: :haha: e ja danas "forsirano" idem da radim nesto jer mi samo stomak raste od nerada :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas se angazovao mala,namirivao jutros,cistio kod ovih sitnih zivotinjica,caleta mrzelo dok sam ja bio bolestan i tako...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vodio dete kod lekara , svratio platio struju uzeo potvrdu za vozacki i otiso u SUP i oni covece stvarno strajkuju , sada cekam jednog majstorcica da probam da ga prevarim da mi napravi hranilicu za svinje u rumi su 50e
Post je spojen: [time]1296823181[/time]
_________________________________________________
Trazio mi 100e za hranilicu od 1m i 2mm debljine , udara na masu :nono: :nono:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Proveravao kukuruz u zrnu :D :D isekao 3 m3 drva, slozio ih unutra i to sve za 3 sata ::svaka cast::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio u Padinskoj Skeli natovario kamion za Crnu Goru Dukanac mi pravio drustvo.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vario neke gluposti pre podne,a do malo cas jurcao sa suprugom po doktorima...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Svašta po malo od pomaganja komšiji da utovari bikove,osemenjavo krmače,naručio još seme za osemenjavanje,pravio hranu za svinje i još po nešto :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh